Vējonis ar kundzi Jaungadā uzrunā uzsver attiecību nozīmi un novēl atraisīt Latvijas potenciālu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis gadumijā lauzis Jaungada uzrunu tradīcijas un šoreiz Latvijas iedzīvotājus sveica kopā ar kundzi Ivetu Vējoni. Viņi uzsvēra, cik svarīgs ir ģimenes un tuvo cilvēku atbalsts, un prezidents aicināja atcerēties, ka “spēks un gudrība, kas nākamajā gadā būs vajadzīga Latvijas izaugsmei, dzimst mūsu savstarpējās attiecībās”, bet nākamgad “Latvijai ir jāatraisa savs potenciāls”. 

 “Jaunā gada sagaidīšana ir tradīcija, kas vieno visas paaudzes un tautības. Tas ir brīdis, kad atskatāmies uz paveikto un vēlam viens otram veselību, pārticību un veiksmi Jaunajā gadā,” sacīja prezidents. 

“Šogad esam tikušies ar Latvijas ļaudīm daudzās vietās un ikreiz pārliecinājāmies, cik lieliski cilvēki, cik stipras ģimenes ir Latvijā! Mūsu galvenais balsts ir tuvākie. Viņos rodam iedvesmu un spēku,” uzsvēra prezidents.  

Valsts prezidenta kundze piebilda, ka viņu ģimenē aizvadītais gads ir bijis dažādu pārdzīvojumu pilns. “Arī mēs grūtā brīdī sajutām to spēku, ko sniedz pozitīvas līdzcilvēku domas, patiess cilvēciskais atbalsts un pleca sajūta,” sacīja Vējone.    

“Tomēr vissvarīgākās ziņas šogad bija ļoti priecīgas – mēs sagaidījām savu pirmo mazbērniņu. Ir milzīgs prieks par katru Latvijā dzimušo bērnu. Ikkatrā mazulītī mēs redzam, kā veidojas un aug Latvijas tautas nākotne,” uzsvēra prezidenta kundze.  

“Mēs katrs esam Latvija - ar saviem darbiem, domām un iecerēm.  Gan šeit, gan visā plašajā pasaulē. Jaunajā gadā mums ir jāienāk ar jauniem mērķiem, ar lielāku pārliecību par sevi un drosmi pieņemt lēmumus,” sacīja prezidents.  

“Latvijai ir jāatraisa savs potenciāls. Tas ir mūsu galvenais uzdevums Jaunajam gadam. Mums jāpanāk, lai mūsu gudrās domas, drosmīgās idejas un lielie plāni taptu par īstenību,” uzsvēra Vējonis.

“Ir svarīgi, lai valsts veidotu tādus priekšnoteikumus, kas dotu iespēju izpausties mūsu talantiem, un mūsu uzņēmība nestu augļus. To veicināt ir mana apņemšanās,” atzina prezidents.    

“Ir svarīgi turēties kopā. Cieņa un rūpes vienam par otru palīdzēs mums sasniegt arvien jaunus panākumus. Lai mūsu starpā būtu vairāk uzticēšanās un iedvesmas!” novēlēja Iveta Vējone.

Savukārt prezidents aicināja atcerēties, “ka spēks un gudrība, kas nākamajā gadā būs vajadzīga Latvijas izaugsmei, dzimst mūsu savstarpējās attiecībās. Gadu mijas gaišumu un kopības sajūtu ņemsim līdzi jaunajā gadā un dāvāsim to cits citam ikdienā!”    

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti