Dienas ziņas

Jau nobalsojuši 39,34% vēlētāju

Dienas ziņas

Ventspilī nobalsojuši 38,9% iedzīvotāju

Valmierieši vērtē darbus un cilvēkus

Valmierieši vēlēšanās vērtē darbus un cilvēkus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Līdz šim mierīgā gaisotnē vēlēšanu diena aizritējusi Valmierā. Pirmās rīta stundas iecirkņos bijušas samērā klusas, lielāka rosība sākusies pēc desmitiem. Daudziem izvēle, kam atdot savu balsi, jau bija skaidra. Daļu valmieriešu apmierina pašreizējā vietvara, daļa vēlas redzēt pārmaiņas. Šajās pašvaldību vēlēšanās Valmierā par vietu domē cīnās seši deputātu kandidātu saraksti.

Daudzi valmierieši šajās pašvaldību vēlēšanās izmantojuši iespēju nobalsot jau iepriekšējās trīs  dienās – vairāk nekā 12 procenti no visiem balsstiesīgajiem vēlētājiem. Vienā no Valmieras vēlēšanu iecirkņiem stāsta, iedzīvotājiem neskaidrību nav bijis.  Arī šodien daudzi iecirknī ilgi neuzkavējas, kas arī liek domāt, ka par savu izvēli ir pārliecināti.  To apstiprina arī uzrunātie valmierieši.

“Es domāju, ka tie, kuri pašlaik ir, kuri pilsētu sakopuši. Pēc padarītajiem darbiem pārsvarā, jo mēs jau nezinām, kas atnāks vietā," stāsta valmierietis Ziedonis Miķis.

“Tā kā novērtēju tos cilvēkus, kas jau strādā Valmierā un viņus arī turpnu atbalstīt," norāda valmieriete Vizma Auzenberga – Kalniņa.

“Nu tur ir visādi, gan tā, gan tā. Tas ir liels noslēpums, kuru svītrosim, kuru ne, par kuru balsosim," neatklāj valmierieši Dainis un Ilga.

Lai arī Valmiera savā attīstībā gājusi lieliem soļiem uz priekšu, daudz tiek darīts infrastruktūras sakārtošanā, attīstās uzņēmējdarbība un sekmīgi arī citi rādītāji, daļa uzrunāto vēlētāju gan atzina,

Viņu izvēles pamatā ne tikai padarītie darbi. Ne viens vien nobalsojis arī par pazīstamiem cilvēkiem, citi vienkārši vēlas pārmaiņas līdzšinējo deputātu sastāvā.

“Gan gados jauni, gan tādi, kas ir darbīgi, strādīgi, ko es pazīstu. Neapmierina līdzšinējās varas programma. To vajadzēja pārstrādāt," stāsta valmieriete Baiba Lūsiņa.

“Vērtēju darbus un cilvēkus, un tikai zināmus cilvēkus likām, bet ne tos, kuri šobrīd. Jaunus. Kaut ko vajag pamainīt," uzskata Sandra Saverasa – Duhovska.

“Centrs it kā ir sakārtots, bet apkārtne nav sakopta, tās pašas ielas, ap Gauju arī aizaudzis un piesārņots, tas neapmierina, ar bērniem staigājot, visu to redz," nosaka valmierietis Aldis Duhovskis.

Daudzi valmierieši gan atturējās vispār komentēt savu izvēli, kas spēlējis noteicošo lomu, taču atzina, ka noskaņojums šodien esot labs un doties vēlēt bijis viens no šīs dienas galvenajiem darbiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti