Dienas ziņas

Atlaistie darbinieki pieprasa atjaunot viņus darbā

Dienas ziņas

Aizvadīts O.Kalpaka atceres mēnesis

Gaida informāciju par elektrības tirgu

Valmierā apjukums pirms elektropiegādātāja izvēles

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 3 mēnešiem.

Uzņēmums „Latvenergo” šonedēļ sācis informatīvo kampaņu par savu piedāvājumu pēc elektrības tirgus atvēršanas. “Baltcom” ceturtdien paziņoja, kāds būs viņu piedāvātais tarifs. Taču patērētājiem atlicis pavisam maz laika izdarīt izvēli un par to informēt pakalpojuma sniedzēju. Vairākums iedzīvotāju ir apjukuši, jo viņiem trūkst informācijas gan par to, kas būs elektrības piegādātāji, gan arī - kādas izmaiņas gaidāmas tarifos.

Valmierieši Ilze un Uldis regulāri skatās ziņas un cer sagaidīt plašāku informāciju par gaidāmajām izmaiņām elektrības tirgū. Taču līdz šim arī viņi nav sadzirdējuši konkrētu skaidrojumu, kas un kā būs.

Es domāju, ka galvenais, ka vēl arvien nav tie piedāvājumi. Tagad jau saka, ka būs par tiem pieciem eiro vairāk, bet mēs jau nezinām, ko citi piedāvā, kāda būs tā citu cena. Un, ko nozīmē tie piedāvājumi – vai man kniebs drātis nost un liks jaunas drātis!?" brīnās Uldis.

Ilze un Uldis norāda, ka pensionāriem katrs cents ir no svara, tāpēc izvēlēsies to elektrības piegādātāju, kurš piedāvās lētāko tarifu. Citi plāno palikt uzticīgi "Latvenergo" un pārējos piedāvājumos iedziļināties negrasās. "Es domāju, ka pagaidām nē, jo mani tas īpaši neinteresē, jo tas ir tas pats, vai vienā veikalā pērc maizes klaipiņu par tādu cenu un otrā pērc pa citu, vai ne. Elektrība tad viena ir," piebilst Uldis.

Kā norāda "Latvenergo", viņi saviem klientiem, kuri būs reģistrējušies internetā, piedāvās atlaides, tomēr Ilze un Uldis uzskata, ka šādi tiek diskriminēti. "Es domāju, ka tā ir diezgan muļķīga lieta, nu nezinu..Es domāju, ka sevišķi jau veciem cilvēkiem nav tā elektroniskā informācija pieejama un ne arī saprotama. Ja viņš kaut kur aiziet un uzspiež to "e-Latvenergo" - ne jau visu saprot un nevar izvērtēt," atzīmē valmierietis Andris Krūmiņš.

"Es domāju, ka ļoti daudzi jau vecāka gājuma cilvēki ir apguvuši internetu un lieto mājās, varbūt arī pat izmanto bibliotēkās, tā kā nu tas tā... Negribētos tā piekrist, ka tas ierobežotais vecums," saka VAS "Latvenergo" komercdirektors Uldis Bariss.

Jau drīzumā "Latvenergo" sola mājsaimniecībām izsūtīt informāciju par piedāvātajiem tarifiem. Savukārt citi elektrības piegādātāji to plāno izdarīt līdz marta sākumam. Tad nu atliek vien apbruņoties ar pacietību un cerēt, ka informācija būs gana izsmeļoša un visiem saprotama.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti