Vairāk nekā 10 000 eiro liela alga oktobrī pienācās 17 nepārvēlētiem 13. Saeimas deputātiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

13. Saeimas deputāti, kas neturpinās darbu 14. Saeimā, līdz ar algu oktobrī saņēmuši arī kompensācijas, kas pienākas saskaņā ar likumu. Vairāk nekā 10 000 eiro saņēmuši 17 deputāti. 

Vislielākais atalgojums par darbu oktobrī no 14. Saeimā nepārvēlētajiem deputātiem pienācies Jurim Pūcem no "Attīstībai/Par!" – vairāk nekā 15 000 eiro. Tad seko Pūces partijas biedre Inese Voika, Dagmāra Beitnere Le Galla no "Konservatīvajiem" – abām nedaudz vairāk par 13 000 eiro. 

Vairāk nekā 10 000 atalgojumā izmaksāti arī Jānim Butānam ("Konservatīvo" frakcija), Vjačeslavam Dombrovskim (pie frakcijām nepiederošs), Krišjānim Feldmanam ("Konservatīvo" frakcija), Ingai Goldbergai ("Saskaņas" frakcija), Marijai Golubevai ("Attīstībai/Par!" frakcija), Artusam Kaimiņam (pie frakcijām nepiederošs), Andrejam Klementjevam ("Saskaņas" frakcija), Ērikam Pucenam (pie frakcijām nepiederošs), Ivaram Pugam (pie frakcijām nepiederošs), Jurim Rancānam ("Konservatīvo" frakcija), Andrim Skridem ("Attīstībai/Par!" frakcija), Vitai Andai Tēraudai ("Attīstībai/Par!" frakcija), Jānim Urbanovičam ("Saskaņas" frakcija) un Reinim Znotiņam ("Konservatīvo" frakcija). 

Kompensācijas apmēru nosaka deputāta alga un arī piemaksas par komisiju vadīšanu. Komisiju vadītājiem attiecīgi ir lielākās kompensācijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti