Uzņēmuma komercdirektoru apsūdz par svešas mantas piesavināšanos ap 100 000 eiro apmērā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 1 mēneša.

Prokuratūra nodevusi Ekonomisko lietu tiesai krimināllietu vīrieša apsūdzībā par svešas mantas piesavināšanos 97 788 eiro apmērā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu 53 300 eiro apmērā, informēja prokuratūrā.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai apsūdzētais bija kāda uzņēmuma komercdirektors, kurš bija atbildīgs par viņam uzticēto uzņēmumam piederošo mantu. Apsūdzētajam vīrietim tika uzdots meklēt pircējus uzņēmuma interesēs, lai pārdotu dažāda pielietojuma konteinerus. Apsūdzētais nolēma daļu uzņēmumam piederošās mantas izšķērdēt, proti, pārdot konteinerus citiem uzņēmumiem ar sev piederošu uzņēmumu starpniecību nolūkā ar iegūto naudu rīkoties kā ar savu mantu.

Realizējot savu noziedzīgo nodomu, apsūdzētais tādā veidā pārdeva 25 konteinerus, 7 kondicionierus un 8 elektriskos sildītājus vairāk nekā 97 788 eiro vērtībā, izšķērdējot uzņēmuma mantu. Turklāt apsūdzētais legalizēja noziedzīgi iegūtus finanšu līdzekļus 53 300 eiro apmērā, kuri tika pārskaitīti uz viņa kontrolē esošo uzņēmumu un personīgo norēķinu kontiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti