Uz Vidzemes šosejas pabeigti darbi no Raunas līdz Launkalnei

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 7 mēnešiem.

Vidzemes šosejas (A2) posmā no krustojuma ar autoceļu Priekuļi–Rauna (P28) līdz krustojumam ar autoceļu Branti–Pieniņi–Launkalne (V251) (102,847.-114,000. km) pabeigti seguma atjaunošanas darbi, informēja “Latvijas Valsts ceļi”.

Notika izlīdzinošā frēzēšana, iesēdumu remonts, asfalta izlīdzinošās kārtas un virskārtas ieklāšana, kā arī ribjoslas izbūve. Ceļu laboja AS “A.C.B.” par līgumcenu 2,37 miljoni eiro (ar PVN).

Līdzās posmā no Launkalnes līdz divlīmeņu satiksmes mezglam ar autoceļu Smiltene–Gulbene (P27) (114,0.-126,4. km) seguma atjaunošanas darbi turpinās. Tur jau veikta izlīdzinošā frēzēšana, iesēdumu remonts un profila labošana, kā arī ieklāta asfalta virskārta. Visā remonta posmā iefrēzēta ribjosla un atlicis vien uzklāt horizontālo marķējumu, kam nepieciešami atbilstoši laikapstākļi. 

Arī šajā šosejas posmā strādā AS “A.C.B.” par līgumcenu 3,98 miljoni eiro (ar PVN).

Uz Vidzemes šosejas vēl turpinās Līgatnes upītes caurtekas atjaunošana Augšlīgatnē (64,8. km), kā arī seguma atjaunošana posmā no Apes un Alūksnes novadu robežas līdz pat Igaunijas robežai (182,00.-195,57. km) un drošības barjeru uzstādīšana posmā no Virešiem līdz Igaunijas robežai (152,5.-194,94. km).

Drošības barjeras paredz uzstādīt vēl šogad, bet virsmas apstrādi tur veiks nākamgad. Caurteku atjauno SIA “8 CBR”, bet šosejas tālākajā galā strādā piegādātāju apvienība “VNV”.

Visi šie Vidzemes šosejas būvdarbi notiek, pateicoties valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro finansējumam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti