Uz reģionālā ceļa Talsi–Upesgrīva atjaunos segumu no Laidzes līdz Upesgrīvai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Talsu novadā atjaunos segumu reģionālā autoceļa Talsi–Upesgrīva (P127) posmā no Laidzes līdz Upesgrīvai (7,11.–34,28. km), informēja valsts SIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Satiksmi būvdarbu laikā regulēs ar ceļazīmēm un vadstatņiem, ātruma ierobežojums būvdarbu zonās būs 70 km/h un 50 km/h. No septembra vidus, kad pieaugs būvdarbu apjoms, ieviesīs pagaidu luksoforus un autovadītājiem maršrutā Talsi–Upesgrīva būs jāplāno ilgāks laiks ceļā.

Posmā sakārtos ūdens atvadi – likvidēs nomaļu apaugumu, tīrīs grāvjus, tīrīs un atjaunos caurtekas. Sakops 115 koku vainagus, izzāģējot sausos un bīstamos zarus. Ceļa nodalījuma joslā paredzēts nozāģēt 45 bojātos un satiksmei bīstamos kokus, kā arī krūmus.

Uz ceļa un nobrauktuvēs veiks izlīdzinošo frēzēšanu, ar karsto asfaltbetonu labos iesēdumus un ceļa profilu un ieklās jaunu asfaltbetona dilumkārtu.

Plānots remontēt 1935. gadā uzbūvēto tiltu pār Ziemeļvalku (17,34. km) un tiltu pār Grīvu (33,20. km), kas būvēts 1963. gadā, uz tiltiem atjaunos asfaltbetona segumu. Kopā pārbūvēs 24 autobusu pieturvietu platformas, pieturvietās "Lādzere", "Uguņi" un "Upesgrīva" atjaunos arī paviljonus. Uzstādīs jaunas drošības barjeras 4,8 km apjomā. 

Būvdarbus veic SIA "VIA" par līgumcenu 6 281 084 (ar PVN), būvuzraudzību – SIA "Ceļu inženieri". Darbus plānots pabeigt 2023. gada jūlijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti