Uz Latvijas Radio valdi virza Unu Klapkalni, Ievu Aili un Māri Gulmani

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) lēma virzīt uz ievēlēšanu par valsts SIA "Latvijas Radio" valdes locekļiem trīs kandidātus – Unu Klapkalni uz valdes priekšsēdētāja amatu, Ievu Aili uz valdes locekļa programmu un pakalpojumu attīstības jautājumos amatu un Māri Gulmani uz valdes locekļa finanšu pārvaldības jautājumos amatu, informēja SEPLP.

Una Klapkalne ir līdzšinējā Latvijas Radio valdes priekšsēdētāja kopš 2017. gada oktobra. Ieva Aile ir pašreizējā Latvijas Radio Komunikācijas un multimediju daļas vadītāja.

Māris Gulmanis ir līdzīpašnieks SIA "MLG Services", kas specializējas finanšu vadības un grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā. Iepriekš viņš strādājis par būvniecības jomā darbojošās SIA "XTM" izpilddirektoru, kā arī bijis SIA "Lattelecom BPO" valdes loceklis un finanšu vadītājs.

SEPLP pieņēma lēmumu, izskatot Latvijas Radio valdes locekļu konkursa kandidātu atlases nominācijas komisijas lēmumu.

Konkursa nominācijas komisiju vadīja SEPLP priekšsēdētājs Jānis Siksnis, tās sastāvā bija SEPLP locekļi, Pārresoru koordinācijas centra, Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta, Baltijas mediju izcilības centra un Latvijas Mediju ētikas padomes pārstāvji, kuri darbojās ar balsstiesībām, kā arī Latvijas Žurnālistu asociācijas un Latvijas Radio arodbiedrības pārstāvji, kuri konkursā piedalījās ar novērotāju un padomdevēju tiesībām.

Konkursā kopumā tika saņemti 29 pieteikumi. Konkurss tika organizēts trijās kārtās, vērtējot kandidātu zināšanas un pieredzi par plašsaziņas līdzekļu nozari un kapitālsabiedrību korporatīvo pārvaldību.

Vienlaikus SEPLP pilnvaroja Unu Klapkalni, kurai 2. oktobrī beidzies piecu gadu termiņš amatā, pildīt valdes priekšsēdētāja pienākumus līdz brīdim, kad amatā stāsies konkursā izvēlētais valdes sastāvs. Tāds lēmums pieņemts, lai Latvijas Radio valde būtu lemtspējīga.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti