Uz Bauskas šosejas Valdlauču krustojumā satiksmi organizēs pa pagaidu apli

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Naktī uz otrdienu, 18. oktobri, Bauskas šosejas (A7) un autoceļa Valdlauči–Rāmava (V1) Valdlauču krustojuma 8,5 kilometrā līdz novembra beigām satiksmi pārslēgs uz pagaidu rotācijas apli un luksofori tur tiks demontēti. Gājēju satiksme notiks pa atsevišķu celiņu un gājēju pārejām, informēja "Latvijas Valsts ceļi".

Maksimālā braukšanas ātruma ierobežojums apļa zonā būs 30 kilometri stundā. Autobusu pieturvietu "Rāmava" atrašanās vieta nemainīsies.

Valdlauču krustojums
Valdlauču krustojums

Satiksmes organizācijas izmaiņas notiek Ķekavas apvedceļa būvdarbu ietvaros, tādēļ autovadītāji aicināti pievērst uzmanību izmaiņām, braukt uzmanīgi un ievērot ierobežojumus un ceļu satiksmes noteikumus.

"Latvijas Valsts ceļos" skaidroja, ka, realizējot Ķekavas apvedceļa projektu, tiks izbūvēti gandrīz 100 kilometri joslas kilometru un ieklātas 220 000 tonnas asfalta. Trases būvniecībā arī tiks izmantots 450 000 tonnu dolomīta un granīta šķembu, kā arī 520 000 kubikmetri smilts.              

Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2023. gada beigām, savukārt ceļa uzturēšanu privātais partneris veiks vēl 20 gadus pēc būvdarbu pabeigšanas, līdz ar ko visa projekta pabeigšana plānota 2043. gadā.

"Latvijas Valsts ceļi" informēja, ka 34 valsts autoceļu posmos turpinās būvdarbi. No tiem seši ir uz galvenajiem autoceļiem, 14 uz reģionālajiem, kā arī darbi notiek uz 12 tiltiem un pārvadiem. Lielākie satiksmes ierobežojumi ir uz ceļa Rīga– Ērgļi, Ventspils šosejas un Bauskas šosejas. Ceļam uz Bausku būvdarbus izdosies pabeigt līdz sezonas noslēgumam, bet Ķekavas apvedceļā darbi turpināsies arī ziemas periodā.

"Būs situācija, ka dažos objektos iestāsies tehnoloģiskais pārtraukums. Tas nozīmē, ka darbi tiks pārtraukti uz ziemas periodu un atsākti, kad darbus veikt atļaus. Būs tādi posmi un objekti kur darbi turpināsies arī ziemā. Piemēram, uz tiltiem ir iespējams vienus vai otrus darba veidus veikt arī ziemas periodā," skaidroja uzņēmuma pārstāve Anna Kononova.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti