Uz autoceļa Rīga–Ērgļi sākti remontdarbi divos posmos Ogres un Madonas novadā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Šonedēļ uz reģionāla autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) vēl divos posmos sākas remontdarbi – divos posmos Ogres un Madonas novadā, no Ķeipenes līdz Taurupei (67,46.–79,31. kilometrā) un no krustojuma ar autoceļu Kliģene-Vecogre (V312) līdz Ērgļiem (89,22.–97,68. kilometrā), tiks atjaunots segums, informēja VSIA “Latvijas Valsts ceļi”.

Abos būvobjektos ir pa diviem pagaidu luksoforiem un ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā (km/h) un 50 km/h. Ceļā no Ķeipenes līdz Taurupei autovadītājiem jāplāno 40 minūtes, bet 7,5 kilometru garajā remontdarbu posmā pie Ērgļiem – līdz 35 minūtēm.

No Ķeipenes līdz Taurupei veiks asfaltbetona izlīdzinošo frēzēšanu, un vietās, kur tas ir nepieciešams, labos ceļu profilu ar karsto asfaltu, kā arī atjaunos 12 pieturvietu platformas. Savukārt posmā pirms Ērgļiem veiks asfaltbetona seguma izlīdzinošo frēzēšanu un iesēdumu remontu, sakārtos ūdens atvadi no ceļa. Noslēgumā abos posmos ieklās jaunu asfaltbetona dilumkārtu un ceļa horizontālos apzīmējumus. 

Būvdarbus abos posmos veic SIA “VIA” par līgumcenu 3 104 558 ar pievienotās vērtības nodokli, būvuzraudzību – SIA “Būvju profesionālā uzraudzība”. Būvdarbus paredzēts pabeigt septembra beigās.

Savukārt autoceļa P4 Pierīgas posmā no Rīgas apvedceļa (Baltezers–Saulkalne) (A4) līdz pagriezienam uz Tīnūžiem (P10) (14,13.–30,3. kilometrā) kopš pavasara notiek ceļa segas pārbūve. Būvdarbu dēļ ieviesti plaši satiksmes ierobežojumi, un ceļā ir jāplāno stunda un 40 minūtes.   

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti