Dienas ziņas

Ukraiņu diaspora Lielbritānijā koordinē palīdzību

Dienas ziņas

Rīgā atvērts otrs palīdzības centrs ukraiņiem

Dievkalpojuma laikā aizdegusies baznīca

Ugunsgrēka Baldones baznīcā dēļ pārtrauc dievkalpojuma pārraidi televīzijā, cietušo nav

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Dievkalpojuma pārraide no Baldones evaņģēliski luteriskās baznīcas svētdien tika pārtraukta, jo dievnamā izcēlās ugunsgrēks, informēja Latvijas Televīzija. Uguni nodzēst izdevās ātri, un neviens cilvēks ugunsgrēkā nav cietis.

Zīmīgi, ka tieši šo dievkalpojumu filmēja Latvijas Televīzija, vēlāk pastāstīja Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Baldones draudzes mācītājs Juris Morics.

"Un operators, kurš bija balkonā, pamanīja šo uguni un teica “stop, stop, visi ārā”. Es tajā brīdī vēl īsti nesapratu, kas tur notiek," teica mācītājs.

Baznīcai pēc diviem gadiem tiks svinēta 200 gadu jubileja.

Mācītājs pastāstīja, ka notikusī nelaime neesot liela. Galvenais, ka cietušo nav.

"Neviens nav cietis. Mēs esam sveiki un veseli. Un esam daudz laimīgāki nekā tie cilvēki, kuriem ir jābēg no savas zemes un jādomā, ko viņiem darīt un kur palikt," piebilda Morics.

Dzēšanas darbu veikšana bija viegla, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta daļas vada komandieris Ričards Savickis. Blakus baznīcai bija ūdens hidrants un darbs neesot bijis apgrūtināts.

"Dega starpstāvu pārnesums un bēniņos jumta konstrukcija. Kopējā degšanas platība 165 kvadrātmetri," paskaidroja Savickis.

Dienestā nekomentēja iespējamos ugunsnelaimes cēloņus. Mācītājs stāstīja, ka, visticamāk, pie vainas būs apkures katls. Tieši pirms dievkalpojuma tas ticis iekurts un pie skursteņa arī dega. Dievnams esot apdrošināts un ugunsdrošības noteikumi bijuši ievēroti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti