TV3: Sudraba ar Krievijas spiega tēvu privātā lidmašīnā lidojusi uz Maskavu

Bijusī valsts kontroliere, pašreizējā partijas "No sirds Latvijai!" (NSL) līdere Inguna Sudraba pirms vairākiem gadiem kopā ar Aleksandru Rogožinu, kura dēls par spiegošanu izraidīts no Latvijas, privātā lidmašīnā lidojusi uz Maskavu, šovakar vēsta telekompānijas TV3 raidījums "Nekā personīga".

Sudrabas un Rogožina iekāpšana privātajā lidmašīnā esot redzama kādā videomateriālā, kas ievietots vietnē "Youtube", tomēr pati NSL līdere raidījumam kategoriski noliedza, ka tā ir viņa, un pauda aizdomas, ka šī ir kārtējā nomelnošanas kampaņa ar safabricētiem un samontētiem materiāliem.

"Tā es neesmu. [..] Ziniet, es absolūti nebrīnos par to, ka visu laiku tiek parādīti kaut kādi materiāli, veidoti sižeti, ievietotas fotogrāfijas. Un šis nav ar mani nekādā veidā saistīts video. Tā ir kārtējā atkal mēģināšana nomelnot mani," raidījumam apgalvoja Sudraba.

Viens no internetā atrodamajā videomateriālā redzamajiem Sudrabas ceļabiedriem ir uzņēmējs Ivars Strautiņš, kurš "Nekā personīga" pastāstīja, ka viņam ir sanācis lidot uz Maskavu arī ar agrāko valsts kontrolieri.

Konkrētajā reisā vienā lidmašīnā ar Sudrabu iekāpis arī Rogožins. Viņa dēls - arī Aleksandrs Rogožins - savulaik strādāja Krievijas vēstniecībā Rīgā un oficiāli nodarbojās ar vīzu izsniegšanu, bet vēlāk atklājās, ka viņa īstais darbs bijis Krievijai vajadzīgu ziņu izspiegošana. 2008.gada janvārī viņš no Latvijas tika izraidīts un iekļauts mūsu valstij nevēlamo personu sarakstā, kurā, visticamāk, atrodas joprojām, vēsta "Nekā personīga".

Sudraba ar NSL biroja preses pārstāvja starpniecību vēlāk atkārtoti norādīja, ka "šādu anonīmu filmētāju izplatītu, šaubīgas izcelsmes "dokumentālo faktu" materiālu parādīšanās vēlreiz apliecina, ka priekšvēlēšanu laikā tiek veikta masīva nomelnošanas kampaņa, izmantojot pat visšaubīgākās metodes."

"NSL valde aicina medijus, kas šo video izplata vai uz to atsaucas, vispirms tomēr mēģināt noskaidrot personas, kas šo materiālu ir filmējušas un ievietojušas "Youtube" vietnē, lai uzzinātu, kas patiesībā ir redzams video, kad un kādos apstākļos tas ir uzņemts. Gadījumā, ja šādi cilvēki neatradīsies, tas pietiekami skaidri apliecinās, kas un ar kādiem mērķiem šādas "miglas bildes" izplata," teikts NSL valdes paziņojumā.

NSL valde pirmdien lūgšot juristus izvērtēt, vai minētajos sižetos izskanējušie apgalvojumi uzskatāmi par angažētu mediju pārstāvju "personisko viedokli" vai tomēr apmelojošām ziņām, par kurām jāvēršas tiesībsargāšanas iestādēs.

10 komentāri
tikai nestasti
Viņas partija No Sirds Latvijai un Sudraba ir aizdomīgi saistīta ar Krieviju un krievu urganizacijam Latvijā kas ir grupējama pie krieviskajam partijām ,takā neesmu pārsteigts. Neka personīgā un defakto jau tika minēts par viņas saistību ar šim organizācijām. Un šīs partijas ir saistītas ar Krieviju (Putinu).100 % tā noteikti ir viņa.
suns funs
lsm.lv tiražē melus. Lūk, ko jūs esat aizmirsuši pieminēt: Lato Lapsa: "Nekā personīga" savā "Sudrabas sižetā" ir apzināti melojis PIETIEK 23.09.2014. http://pietiek.com/raksti/lato_lapsa__neka_personiga__sava__sudrabas_sizeta__ir_apzinati_melojis
Viesis
Ko vēl izdomāsiet? Izskatās ka valdošai elitei trīc bikses :-)Eh! Ka vajadzētu Sudrabu pie šprices dabūt un tad lai tie "solītāji" pastāv pie ratiem! Jo nu cik var klausīties to tukšo salmu kulšanu! Pagājušajās vēlēšanās ar solīja atbalstīsim uzņēmējus - ko dabūja? Auto nodokli, ceļu nodokli, mikro uzņēmumu nodokli, nekustamā īpašuma nodokli. Ko gaidīt šoreiz?
rūķis
Tautieši, kādā sū-du bedrē mēs tomēr esam nokļuvuši! Tādas melu straumes. Kas būs tālāk? Pirmais čekistu noteikums - lai iznīcinātu konkurentu, sabojāt viņa reputāciju un tad tikt galā...Politmafija!
Hūgo Vācietis
CERU KA SUDRABA NETIKS SAEIMĀ ! TUR JAU TĀ SMIRD PĒC KRIEVIJAS !
Efemers
Strautiņu Ivars jau nu ir īstais kam ticēt.
LaLA
Sudraba ir reālālākais jaunpienācējs un konkurents esošajai koalīcijai - protams, ka viņu un partiju cenšas nelaist ne tuvumā saeimai, un lietā tik likts viss iespējamais.........
Hemingway
siles smeeleejiem bikses pilnas,nezin vairs ko izdomaat,pashi jau sapuvushi un nelaagi ozh,bet ka tik kaads neatnjem putras graapi.....sovietu radiijumi.
Normunds(V.)Ozolins
Spiegi ir visur.Esiet mierīgi.Valstī VISS kārtībā.
Duda
Visi sasutusi par Kaimina replikam. Kas patiesiba notiek zolida veida?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti