Tradicionālajā Miķeļdienas gadatirgū Rēzeknē šogad godā cels ķiploku

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Svētdien, 25. septembrī, Rēzeknē no plkst.10 līdz pat pēcpusdienai visas vēsturiskās Latgales ielas garumā tirgotājus, mājražotājus, amatniekus tirgoties un andelēt gribētājus pulcēs jau par tradīciju kļuvušais Miķeļdienas gadatirgus.

Šogad īpašā godā tiks celts ķiploks. Uz gadatirgu tiek aicināti ne tikai pirkt un pārdot gribētāji. Pasākumā uzstāsies tuvāki un tālāki amatierkolektīvi, bet pasākuma vadītāji aicinās iesaistīties dažādās meistarklasēs, kur varēs izzināt dažādas latviešu tradīcijas.

Rēzekniešiem jāņem vērā, ka gadatirgus laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustības maršrutos, jo līdz pēcpusdienai Latgales iela šajā posmā būs slēgta satiksmei.

Rēzeknes Tūrisma informācijas centra pārstāve Elīna Pastare
00:00 / 00:44
Lejuplādēt

Rēzeknes Tūrisma informācijas centra pārstāve Elīna Pastare pastāstīja: "Tiekamies, kā jau parasti, uz ražas svētkiem, uz Miķeļdienu. Šogad mēs celsim godā ķiploku, jo kurš gan latvieša ēdiens ir bez ķiplokiem. Protams, būs ļoti daudz tirgotāju, amatnieku. Uzstāsies arī mūsu amatierkolektīvi visas dienas garumā. Šajā gadā mēs arī vārīsim ķiploku putru. Būs ķiploku maizītes, ko mums gatavos "Latgolys golds" kopā šoreiz ar jauniešiem. Tāpat būs dažādas meistarklases, uz kurām aicināti visi interesenti, īpaši ģimenes ar bērniem."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti