Tiesai nosūta krimināllietu par krāpšanos ar zīdaiņiem paredzētām precēm sociālajos tīklos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Prokuratūra nosūtījusi tiesai krimināllietu, kur pie kriminālatbildības saukta kāda sieviete par kopumā 17 noziedzīgiem nodarījumiem –  neliela apmēra krāpšanām sociālajos tīklos, informēja prokuratūrā.

Saskaņā ar apsūdzību minētā sieviete, mantkārīgu motīvu vadīta, nolēma iegūt svešu mantu ar viltu, tas ir, izdarīt krāpšanu. Laikā no 2020. gada decembra līdz 2021. gada aprīlim apsūdzētā, izmantojot dažādus profila lietotāja vārdus, sociālajā platformā "Facebook" ievietoja sludinājumus par dažādu zīdaiņu aprūpei paredzētu lietu, kā arī pārtikas un higiēnas preču pārdošanu, zinot, ka minētās preces viņa nepārdos, jo viņas rīcībā to nav.

Minētā persona par līdzīgiem pārkāpumiem jau tikusi iepriekš sodīta. Apsūdzētā sieviete pilnībā atzīst savu vainu visos viņai inkriminētajos noziedzīgajos nodarījumos. 

Prokurore apsūdzēto sievieti pie kriminālatbildības saukusi pēc Krimināllikuma panta par krāpšanu nelielā apmērā, kur sankcija paredz sodu – brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīgu brīvības atņemšanu, sabiedrisko darbu vai naudas sodu.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti