Tiesa ierosina lietu par Jūrmalas Alternatīvās skolas direktora atstādināšanu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 4 mēnešiem.

2010. gada 12. augustā Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa pēc Egila Blūma 5. augusta pieteikuma ir ierosinājusi lietu saistībā ar viņa atstādināšanu no darba Jūrmalas Alternatīvajā skolā, informē E.Blūma advokāts Normunds Šlitke.


2010. gada 27. jūlijā, Egila Blūma atvaļinājuma laikā, Jūrmalas pilsētas dome izdeva rīkojumu par viņa atstādināšanu no darba uz nenoteiktu laiku. Par atstādināšanas laiku neizmaksājot darba algu.

Kā norāda advokāts N.Šlitke, rīkojums par atstādināšanu neietver nekādu pamatojumu, tādējādi atstādināšana uzskatāma par nepamatotu un neatbilstošu Darba likuma 58. pantam.

Egila Blūma un darba tiesību speciālistu ieskatā atstādināšana no darba ir notikusi prettiesiski. Ja tiesa apstiprinās, ka E.Blūma atstādināšana notikusi prettiesiski,Jūrmalas pilsētas pašvaldībai būs pienākums atjaunot E.Blūmu darbā, izmaksājot viņam vidējo izpeļņu par visu darba piespiedu kavējuma laiku.

Jau ziņots, ka 27.jūlijā no darba atstādināts Jūrmalas Alternatīvās skolas direktors Egils Blūms. Tāpat viņam noteikts aizliegums atrasties darba vietā un veikt darbu.

Jūrmalas Alternatīvā skola uzmanības lokā pēdējā laikā nonākusi vairākkārt. Augusta sākumā skolēni un to vecāki iebilda pret plānoto skolas pārvietošanu uz citām telpām. Pret to iestājās arī skolas direktors.


Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti