Tiesa daļēji apmierina attaisnotā Mottes prasību pret valsti

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Rīgas Apgabaltiesas šodien daļēji apmierināja bijušā Valsts nekustamo īpašumu aģentūras vadītāja Jāņa Mottes prasību pret valsti par nepamatotajām apsūdzībām. Par labu Mottem no Tieslietu ministrijas nolemts piedzīt 2500 latu zaudējumus un 2000 latu atlīdzību par morālo kaitējumu.

Mottes pārstāvis Sandis Petrovičs pēc tiesas sprieduma pasludināšanas neizslēdza iespēju, ka spriedumu pārsūdzēs Augstākajā tiesā.

„Man nav šobrīd komentāru - ir jāsaņem pilns sprieduma teksts, jāizlasa argumenti, apsvērumi, jārunā ar klientu un tikai tad tiks pieņemts kāds lēmums. Jāredz argumenti, kāpēc tiesa tā ir nolēmusi. Prasības summa bija 20 000 latu, bet apmierinātā daļa ir 2000 latu. Ir, protams, zināma tiesu prakse šajos jautājumos, kas nosaka zināmus piedzenamo summu griestus, bet jāredz, ko tiesa šajā gadījumā ir lēmusi,” komentē Sandis Petrovičs.

Jau vēstīts, ka Motte un vēl citi bijušie Valsts nekustamo īpašumu aģentūras valdes locekļi iepriekš apsūdzēti nelikumībās ar valsts dzīvokļu piešķiršanu. Vēlāk tiesa viņus attaisnoja. Pēc tam Motte vērsās tiesā ar prasību par 115 400 latu morālās kompensācijas piedziņu. Arī pirmās instances Rīgas Centra rajona tiesa daļēji apmierināja Mottes prasību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti