Panorāma

Stiprais alkohols no šodienas lētāks

Panorāma

O.Burova pozīcijas stiprinās

Kārtējo reizi neizdodas atrast Stūra mājas nomnieku

Stūra mājas nomnieku turpinās meklēt atkārtotā izsolē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 9 mēnešiem.

Lai gan valsts AS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) izsludinātās izsoles pieteikšanas laikā ēku Rīgā, Brīvības ielā 61, apskatīja vairāki pretendenti, taču izsolē pieteikumu nebija. Tāpēc plāno rīkot atkārtotu izsoli.

VNĪ informēja, ka līdz publiski noteiktajam termiņam – 31. jūlija dienas beigām – pretendentu pieteikumi izsolei ēkas ilgtermiņa nomai uz 30 gadiem nav saņemti. Tādēļ VNĪ pārskatīs izsoles nosacījumus un drīzumā rīkos atkārtotu izsoli.

Tirgus dalībnieku apzināšanai VNĪ bija piesaistīja nekustamā īpašuma brokerus. “Lai arī nomas tiesību izsolē oficiālu pieteikumu noteiktajā termiņā nav, interese par šo īpašumu ir, tādēļ turpinām darbu ar ieinteresētajiem tirgus dalībniekiem.

Lielākā interese par šo ēku tika novērota tieši viesnīcas biznesa attīstītājiem.

Pretendenti ir iepazinušies ar ēkas tehnisko stāvokli un papildu nosacījumu, ka ēkas daļa tiek saglabāta muzejam,” paziņojumā medijiem informēja VNĪ valdes priekšsēdētājs Andris Vārna.

VNĪ secina, ka potenciālajiem interesentiem grūtības sagādā, pirmkārt, ēkas sadalījums ar publisko nomnieku, jo nepilnus septiņus simtus kvadrātmetru ēkas platības aizņem ekspozīcija par čekas vēsturi Latvijā ēkas pagraba stāvā un pirmajā stāvā, ko izmanto muzejs.

Tāpat problēma esot arī nepietiekošs laiks lēmuma saskaņošanai ar potenciāliem finansētājiem. “Izziņojot atkārtotu izsoli, meklējam iespējas nodrošināt konkurētspējīgākus nosacījumus atbilstoši likumam,” norādīja Vārna.

Nākamo nomas tiesību izsoli VNĪ plāno rīkot šā gada decembra vidū.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti