Dienas ziņas

Liepājā soda uzņēmumu par atkārtotu gaisa piesārņošanu

Dienas ziņas

(Zīmju valodā). Dienas ziņas

Šomēnes pastiprināti uzraudzīs sabiedrisko kārtību Rīgā

Šomēnes policija pastiprināti uzraudzīs sabiedrisko kārtību Rīgā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 3 mēnešiem.

Valsts policija kopā ar Rīgas pašvaldību martu pasludinājusi par “Drošākas Rīgas mēnesi”. Tas nozīmē, ka policijas ekipāžas pilsētas ielās un publiskās vietās patrulēs pastiprinātā režīmā.

Šomēnes Rīgas pašvaldības policija kopā ar Valsts policiju apņēmusies vēl ciešāk strādāt plecu pie pleca, lai pastiprinātā režīmā rūpētos ne vien par drošību uz ceļiem, bet kārtību pilsētā kopumā.

Sadarbība starp abām policijas vienībām notiekot arī ikdienā. Bet martā tā būs vēl aktīvāka.

“Parādās siltais laiks, tātad ceļu satiksmes intensitāte palielinās. Cilvēki staigā biežāk un pulcējas biežāk. Un tāpēc mēs laikus un jau preventīvi šajā jomā strādāsim. Ir izstrādāts plāns, ir sagatavotas mums zināmās vietas, kur mēs būsim. Protams, visur mēs būt nevaram,” stāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Staļģevics.

Marta pirmajās dienās aizturēti vairāki autovadītāji, kas pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā. Darba intensitāte pieaugs, un policijā neslēpj, ka darbinieku trūkums aizvien ir ievērojami liels.

“Protams, ka šis mēnesis prasīs no mums papildu resursus, un mēs pastiprinātā kārtā šobrīd nodrošināsim gan profilaktiskos pasākumus, gan dažāda veida kontroles pasākumus,” Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass.

Martu pašvaldībā piesaka kā “Drošākas Rīgas mēnesi”. Tas gan nenozīmējot, ka aprīlī policisti strādās mazāk.

“Aprīlī joprojām Rīga būs ļoti droša, un mēs atkal izdarīsim kārtējos secinājumus no šīm aktivitātēm, un nākotnē atkal varēsim plānot jaunas aktivitātes. Drīz ir hokeja čempionāts, drīz ir Latvijas Vispārējie dziesmu un deju svētki. Lieli izaicinājumi ir priekšā, neskaitot 9. maiju. Tāpat 16. marts nav aiz kalniem,” norādīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti