Dienas ziņas

Lidostā "Rīga" vairāki atcelti un pārcelti reisi

Dienas ziņas

Surdo tulkojums. Dienas ziņas

Ceļi ap Talsiem – neizbraucami

Sniegputeņa dēļ Talsu novadā rīt un parīt skolēni mācīsies attālināti

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Talsu novadā rīt, 13. decembrī, un parīt, 14. decembrī, sniegputeņa dēļ mācības skolās visām klašu grupām notiks attālināti, informēja pašvaldībā. 

Jau ziņots, ka pirmdien Latvijā plosās sniegputenis un ir apgrūtināta braukšana uz autoceļiem. 

Talsu apkārtnē uz visiem autoceļiem ir kritiski slikti braukšanas apstākļi – ceļi apledo, redzamība ir 40 metru robežās, veidojas aizputinājumi, ceļi var būt neizbraucami, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Talsu novada pašvaldība informēja, ka tiek saņemts ļoti daudz iedzīvotāju zvanu par sliktajiem braukšanas apstākļiem, īpaši daudz sūdzību ir no Talsu pilsētas un Mērsraga pagasta iedzīvotājiem.

Ceļu un ielu tīrīšana tiek nodrošināta iespēju robežās, piemēram, Mērsraga pagastā tā tiks atsākta 15.00, bet Talsu pilsētu tīra jau no 4.00. Tā kā snigšana turpinās un pakalpojumu sniedzējiem ir ierobežots skaits tehnikas vienību, tad nav iespējams vienlaicīgi attīrīt visus ceļu un ielu posmus, norādīja pašvaldībā. Turklāt puteņa dēļ pat nesen iztīrīti ceļu un ielu posmi tiek atkal no jauna aizputināti. Ja snigšana mitēsies šajā naktī, tad ielu un ceļu stāvokli apmierinoši iztīrīt būs iespējams līdz trešdienas rītam.

Pirmdienas rītā sarežģījumi radās arī skolēnu nogādāšanā uz mācību iestādēm: divi autobusi ieslīdēja grāvī, tomēr audzēkņi uz izglītības iestādēm tika aizvesti, lai arī tas prasīja vairāk laika.

Talsu novada Izglītības pārvalde ar mācību iestāžu direktoriem vienojusies, ka 13. un 14. decembrī visiem skolēniem no 1. līdz 12. klasei tiks organizēts attālinātais mācību process.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti