Skrīveros pārbūvēs tiltu pār Maizīti 

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Skrīveros sāk pārbūvēt tiltu pār Maizīti uz autoceļa Augšlīgatne–Skrīveri (P32) tā 73,18. kilometrā, informēja "Latvijas Valsts ceļi".

Tilta vietā uz autoceļa tiks izbūvēta 2,5 metrus augsta un 4,5 metrus plata monolīta dzelzsbetona caurteka. Patlaban norit sagatavošanās darbi, lai uzbūvētu apbraucamo ceļu, pa kuru būvdarbu laikā tiks novirzīta satiksme.
 
Būvdarbus veic SIA" Būvinženieris" par līgumcenu 418 tūkstoši eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, ko sedz valsts budžets. Darbus plānots pabeigt līdz novembrim.
 
Pirms diviem gadiem no iepriekš minētā tilta atdalījās un Maizītē iekrita ietve ar margām. Tiltu pārbaudījušie eksperti atzina, ka iemesls bija stipri sarūsējušās ietves konstrukciju savienojošo enkuru detaļas un transporta radītā vibrācija. Lai gan tilta nestspēja bija ikdienas slodzei atbilstoša, drošības apsvērumu dēļ satiksme tika organizēta pa vienu joslu. Šis Maizītes tilts, kas vistuvāk Daugavpils šosejai (A6), bija būvēts 1958. gadā no saliekamām stīgbetona sijām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti