Saeimas ģenerālsekretāre Pētersone: Parlamenta darbiniekiem jārada komandas sajūta

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 7 mēnešiem.

Viens no nesen amatā apstiprinātās Saeimas ģenerālsekretāres Karinas Pētersones mērķiem ir veidot Saeimas darbiniekiem komandas sajūtu, jo līdz šim  bijušas problēmas cilvēciskā saskarsmē.

Tā pirmdien intervijā Latvijas Radio atzina Karina Pētersone.

Viņa norādīja, ka Saeimā ir liela darbinieku noturība un stabili kadri, kā arī ārkārtīgi pieredzējuši darbinieki, tomēr  pēdējos gados bijušas problēmas cilvēciskā saskarsmē. To Pētersona nopratusi no sarunām un cilvēku reakcijām.

Tāpēc viens no tuvākajiem mērķiem ir panākt, lai cilvēkiem būtu stabilitātes sajūta, lai viņi būtu motivēti un ar prieku nāktu uz darbu, stāstīja Pētersone.  

Viņa uzskata, ka Saeimas darbinieki ir lojāli savam darbam, bet trūkst komandas sajūtas, un to var radīt sarunās, dialogā par to, kas ir aktuālākais, kāds ir kopīgais redzējums par attīstību.

Jau ziņots, ka Saeimas deputāti 15.oktobrī apstiprināja Saeimas ģenerālsekretāra amata izveidi, kuru ieņēma Latvijas Institūta vadītāja Karina Pētersone. 

Līdz ar Saeimas ģenerālsekretāra posteņa izveidi mainās Saeimas administratīvā vadība. Ģenerālsekretāra vadībā strādās Saeimas Kancelejas direktors un Saeimas izpilddirektors, kā arī Personāla nodaļa, Protokola nodaļa, Informācijas nodaļa un parlamenta komisiju darbinieki. Viņu darba saturu joprojām gan noteiks attiecīgās komisijas priekšsēdētājs.

Parlamenta ģenerālsekretāra amata esot lielākajā daļā pasaules parlamentu, to vidū Baltijas un Ziemeļvalstu reģiona valstīs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti