Rotācija IZM struktūrās: maina ministrijas valsts sekretāru un VISC vadību

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Atsevišķās Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) struktūrvienībās paredzēta rotācija – valsts sekretāra amatā iecelts kādreizējais biedrības "Delna" direktors Jānis Volberts, bet līdzšinējā valsts sekretāre vadīs Valsts izglītības satura centru (VISC), informēja IZM.

No šā gada 1. novembra līdzšinējā IZM valsts sekretāre Līga Lejiņa būs Valsts izglītības satura centra (VISC) vadītāja. Savukārt VISC vadītājs Guntars Catlaks vadīs IZM Politikas iniciatīvu un attīstības departamentu.

Abiem ierēdņiem ir apritējis viens termiņš konkrētajā amatā, tāpēc, izvērtējot IZM prioritātes, nolemts stiprināt ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamentu. IZM paziņojumā norādīja, ka Catlaks sevi esot apliecinājis kā spilgtu stratēģi un konceptuālu jautājumu risinātāju.

Savukārt VISC darbībā esot nepieciešamas strukturālas izmaiņas un operatīvāka lietu administrēšana, strikti ievērojot sasniedzamos rezultātus noteiktos laika termiņos. Tāpēc iestādē noderēšot Lejiņas administratīvā pieredze. VISC pārvalda arī kompetenču pieejas ieviešanu un uzrauga projekta “Skola 2030” realizāciju.

Bet IZM valsts sekretāra pienākumus no 1. novembra pildīs Jānis Volberts, kurš līdz šim strādājis IZM, Ekonomikas ministrijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, kā arī vadījis nevalstisko organizāciju “Sabiedrība par atklātību – Delna”.

Ministrija paziņojumā medijiem norādīja uz Volberta Latvijā un ASV iegūto izglītību pārmaiņu un procesu efektivitātes vadībā kombinācijā ar finanšu un juridisko izglītību. Tas viņam ļaušot nodrošināt IZM darba uzdevumu efektīvu izpildi un darba nepārtrauktību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti