Robežsargi aicina ziņot par ārvalstniekiem, kas robežu šķērso nelikumīgi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 6 mēnešiem.

Latvijas robežu šogad nelikumīgi šķērsojuši vairāk nekā 400 ārvalstu iedzīvotāji, kas ir gandrīz trīs reizes vairāk, nekā pērnajā gadā kopumā. Lai savlaicīgi atklātu šādas nelikumības, Valsts robežsardze aicina iedzīvotājus ziņot par aizdomīgām darbībām pierobežā pa tālruni robežsardzes darbiniekiem. 

Tālruņu numurus iespējams atrast Valsts robežsardzes mājaslapā. Tādējādi gan pierobežas, gan citu pašvaldību iedzīvotāji var sazināties ar robežsardzes darbiniekiem un informēt par pamanītajām, iespējams, nelikumīgajām robežšķērsošanas darbībām vai kādām citām nelikumībām pierobežā, teica robežsardzes pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

"Mum ir izveidojies labs kontakts ar iedzīvotājiem, sevišķi pierobežas iedzīvotājiem. Tādā veidā mēs novēršam vai varbūt ātrāk atklājam minētās nelikumības un padarām savu dzīvi drošāku," klāstīja Pozņaka.

Pēc viņas teiktā, šogad tiešām ir pieaudzis nelikumīgo robežu šķērsotāju skaits - ja pagājušajā gadā robežu nelikumīgi šķērsoja 144 ārvalstu iedzīvotāji, tad šogad tas skaitlis ir jau krietni pāri 400.

"Vietējie iedzīvotāji arī ir palikuši aktīvāki, tāpēc mēs nolēmām šos kontaktus darīt zināmus," piebilda Pozņaka.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti