Rīgas velomaratona laikā būtiski ierobežos satiksmi; slēgs 11. novembra krastmalu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Saistībā ar "Toyota" Rīgas velomaratona braucienu rīkošanu svētdien, 19. septembrī, Rīgā tiks būtiski ierobežota satiksme, tostarp slēgta 11. novembra krastmala, informēja Rīgas domē.

No 18. septembra plkst. 8 līdz 19. septembra plkst. 20 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam, 11. novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa gāti un Poļu gāti) un Citadeles ielā, posmā no Torņa ielas līdz Pils laukumam.

Tāpat no 18. septembra plkst. 17 līdz 19. septembra plkst. 17 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Balasta dambī, bet no 18. septembra plkst. 17 līdz 19. septembra plkst. 17 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Kuģu ielā (Daugavas pusē).

Pašvaldība vērsa uzmanību, ka no 18. septembra plkst.8 līdz 19. septembra plkst. 20 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam, un 11. novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa gāti un Poļu gāti).

Savukārt 19. septembrī tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme:

  • no plkst. 10.30 līdz plkst. 16.15 Ģenerāļa Radziņa krastmalā un Krasta ielā, virzienā un posmā no Akmens tilta līdz Dienvidu tiltam;
  • no plkst. 10.30 līdz plkst. 16.30 uz Dienvidu tilta, virzienā uz Pārdaugavu no Krasta ielas uzbrauktuves līdz Bauskas ielai (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme);
  • no plkst. 11 līdz plkst. 17 Bauskas ielā, no Dienvidu tilta apļa līdz Mūkusalas ielai, Mūkusalas ielā no Bauskas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī zem Salu tilta, Akmens tilta tunelī, Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī (tiks organizēta divvirzienu satiksme pretējā joslā), Balasta dambī, uz Vanšu tilta (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme).

Tostarp no 18. septembra plkst. 8 līdz 19. septembra plkst. 19.30 nepieciešamības gadījumā organizēs transportlīdzekļu divvirzienu satiksmi Doma laukumā.

19. septembrī no plkst. 9 līdz plkst. 17 tiks aizliegta elektroskrejriteņu. velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme 11. novembra krastmalā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti