Rīgas domnieks Mičerevskis: Ministrs Pūce prasījis sagādāt bezmaksas pašvaldību autostāvvietu caurlaidi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Rīgas domnieks Māris Mičerevskis, kurš pagājušajā nedēļā izstājās no partijas “Latvijas attīstībai”, apgalvo, ka partijas pārstāvis, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce viņam prasījis sagādāt caurlaidi pašvaldību stāvvietu bezmaksas izmantošanai.

“Es droši vien no partijas ["Latvijas attīstībai"] būtu izstājies klusi, bet kaut kā bija tā sajūta, ka tā nevar šoreiz. Es to nedarīju sevis dēļ, jo man likās, ka valsts un tautas intereses ir jāliek augstāk par personīgajām interesēm,” LTV raidījumā “1:1” otrdien, 10. novembrī,  sacīja Mičerevskis.

Lūgts precizēt, kas ir biznesa un privātās intereses, uz ko Rīgas domes (RD) deputāts arī norādīja savā paziņojumā, izstājoties no partijas, Mičerevskis uzsvēra, ka viņam esot jāizsakās uzmanīgi, jo vienlaikus aiz šīm interesēm esot arī ministrija, juristi un visādi ietekmīgi cilvēki.

“Nevienam jau Latvijā nav noslēpums, kas ir šīs intereses, un tās arī netiek slēptas,” teica politiķis, aicinot ielūkoties, piemēram, basketbola kluba VEF mājaslapā sadaļā “Atbalstītāji un sponsori”.

Viņš gan nebija gatavs nosaukt konkrētus lēmumus, kas liecinātu par privātu interešu lobēšanu.

Taču vienlaikus politiķis arī norādīja uz lietām, kas ilustrē to, kā politiķi cenšas izkārtot dažādus labumus sev.

Mičerevskis raidījumā apgalvoja, ka no ministra Pūces saņēma īsziņu, kurā prasīts sagādāt viņam personīgi “Rīgas satiksmes” autostāvvietu bezmaksas caurlaidi.

Vērtējot savu politisko nākotni, Mičerevskis sarunā atzina, ka šobrīd neredz nepieciešamību stāties kādā citā politiskā partijā un turpinās strādāt “Attīstībai/Par!”/”Progresīvo” frakcijā.

Savukārt uz jautājumu par  partijas saistību ar azartspēļu interešu aizstāvību Mičerevskis apgalvoja, ka savulaik partijas priekšsēdētājs Juris Pūce viņu aicinājis daudz netvītot par azartspēlēm, jo tā ''esot jūtīga tēma''.

KONTEKSTS:

Vien mēnesi pēc pirmās jaunievēlētās Rīgas domes sēdes tās deputāts un partijas “Latvijas attīstībai” biedrs Māris Mičerevskis, publicējot paziņojumu savā “Facebook” kontā, paziņoja par izstāšanos no partijas, skaidrojot to ar nespēju samierināties ar dažādām partijas politiskajām spēlēm un personīgo un biznesa interešu stādīšanu augstāk par pilsētas un valsts interesēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti