Rīgā uz pieciem mēnešiem slēgs Gustava Zemgala gatves posmu Purvciemā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Turpinoties Austrumu maģistrāles izbūvei, uz pusgadu slēgs Gustava Zemgala gatves posms no Ūnijas ielas līdz Dzelzavas ielai, informēja Rīgas dome.

Gustava Zemgala gatves posms būs slēgts no 5. janvāra līdz 31. maijam. Šajā laikā notiks Austrumu maģistrāles posma Ieriķu iela–Vietalvas iela pirmās kārtas izbūves darbi.

Šajā laikā transportlīdzekļu satiksmi ierobežos arī Vaidavas ielas posmā no Dzelzavas ielas līdz Ūnijas ielai.

Par darbu veikšanu atbildīgajai piegādātāju apvienībai "ACB, Tilts" uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi un kravas transportlīdzekļu apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu. 

Tāpat piegādātāju apvienībai "ACB, Tilts" uzdots nodrošināt sabiedriskā transporta satiksmi, izvietojot slēgtajās pieturvietās informāciju par pieturvietas slēgšanu un norādi par tuvākās pieturvietas atrašanās vietu.

Pagaidu sabiedriskā transporta pieturvietas izveidos Gustava Zemgala gatvē pie VEF Kultūras pils un Vaidavas ielā aiz krustojuma ar Ieriķu ielu (virzienā uz Purvciemu, Pļavniekiem).

Tikmēr tiks slēgta sabiedriskā transporta pieturvieta "Stārķu iela" Gustava Zemgala gatvē un sabiedriskā transporta pieturvieta "Ūnijas iela" Kastrānes ielā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti