Dienas ziņas

Pieaug kokskaidu kurināmā apkrāpto pircēju skaits

Dienas ziņas

Bērni no Ukrainas izbauda mieru Latvijā

Aiztur nepilngadīgo laupītāju grupu

Rīgā aiztur nepilngadīgo grupu par jaunāku bērnu aplaupīšanu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 9 mēnešiem.

Valsts policija aizturējusi jauniešu grupu, kas vairākkārt aplaupījuši par sevi jaunākus bērnus, kā arī fiziski uzbrukuši garāmgājējiem.

Nepilngadīgo grupējums galvenokārt uzdarbojies Ķengaraga mikrorajona skolu sporta laukumos, kur nākuši klāt par sevi jaunākiem bērniem, pieprasījuši atdot telefonu un citas vērtīgas lietas, piedraudot ar vardarbību. Maijā policijas Ķengaraga iecirknī saņemti vairāk nekā pieci iesniegumi par šādām epizodēm.

Jūlija vidū likumsargi aizturēja vienu no grupas dalībniekiem un tiesa personai kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu. Augusta sākumā aizturēti pārējie četri grupas dalībnieki, kuriem piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība. Valsts policijā uzsvēra – nevienam, kurš kļuvis par laupītāja upuri, nav jājūtas vainīgam un nav jābaidās ziņot par notikušo.

"Pēc iespējas ātrāk pēc notikuma jāvēršas pie garāmgājēja – jo telefonu parasti laupītājs paņem – lūgt palīdzību, izsaukt policiju, atcerēties, kurā vietā laupīšana notika, jo bieži ir novērošanas kameras.

Jo ātrāk tiks paziņots policijai, jo vieglāk mums būs uz karstām pēdām šo pāridarītāju noķert un saukt pie atbildības, kā arī ir lielāka iespēja, ka nolaupītās mantas cilvēks atgūs,"

stāstīja Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes galvenā inspektore Vineta Pavlovska.

Grupas dalībnieki atzīti par aizdomās turētājiem par zādzībām, laupīšanām, zagto mantu realizāciju, kā arī par huligānisku uzbrukumu kādam garāmgājējam, kuram nodarīti miesas bojājumi.

Daļu no nolaupītajām mantām policisti atguvuši.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti