Rēzeknes dome nobalso par bezmaksas transportu visiem pilsētniekiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Rēzeknes pilsētas domē ceturtdien, 9.februārī, ar balsu vairākumu apstiprināti saistošie noteikumi, kas nosaka plašu Rēzeknes iedzīvotāju loku, kas sākot ar šī gada aprīli, izmantojot rēzeknieša kartes, varēs braukt pilsētas sabiedriskajā transportā bez maksas. 

Galvenokārt tie būs visi Rēzeknes pilsētā deklarētie iedzīvotāji, kas dzīvo, strādā, mācās pilsētā, kā arī tie, kam Rēzeknē pieder nekustamais īpašums.

Rēzeknes pilsētas iedzīvotāja karšu jeb tā saucamo rēzeknieša karšu izsniegšana sāksies jau nākamnedēļ. Tās cena būs četri eiro, un tā tiks izsniegta uz pieciem gadiem.

Lai arī Rēzeknes domes opozīcijā esošie deputāti pauž nepārliecinātību par to, vai lēmumu, kas ļauj teju visiem rēzekniešiem braukt pilsētas autobusos par brīvu, atbalstīs arī Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrija, pašvaldības vadība ir gatava īstenot iecerēto par spīti ministrijas iebildumiem, jo to darīt atļauj likums.

Jau ziņots, ka par ieceri Rēzeknē no 1.aprīļa  nodrošināt bezmaksas sabiedriskā transporta pakalpojumus tiem iedzīvotājiem, kuri savu dzīvesvietu būs deklarējuši Rēzeknes pilsētā, kā arī iegādājušies rēzeknieša karti, bija pārsteigti vairāki domes deputāti.

Vēl nesen Rēzeknes dome pieņēma lēmumu par to, ka pilsētas sabiedriskajā transportā bez maksas vasarā varēs braukt rēzeknieši vecumā virs 60 gadiem, un Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs lēmumu par bezmaksas transportu pilnīgi visa vecuma rēzekniešiem sauc par pārdomātu.  

No pilsētas budžeta tam būs nepieciešami 350 000 eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti