Repši sanikno jautājumi par ienākumiem un parādiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Latvijas Televīzijas raidījuma „Viens pret vienu” vadītāja Gundara Rēdera jautājumi par ienākumiem un parādiem atklātā intervijā sanikno ekspremjeru, partijas „Latvijas attīstībai” vadītāju Einaru Repši.

Repše nevēlējās atklāt, ne cik lieli parādi pašlaik viņam ir, ne no kā pārtiek, proti, kur ņem līdzekļus dzīvošanai. „Mani parādi ir mazinājušies, manā deklarācijā tos varēs redzēt,” viņš vairākkārt atkārtoja.

Uz jautājumu, kas viņam aizdod līdzekļus un vai tas ir viens no ietekmīgajiem uzņēmējiem Valērijs Belokoņs, kurš arī iesaistījies Repšes dibinātajā biedrībā, ekspremjers vien noteica: „Ļaujiet man neapspriest privātas lietas.”

Rēderam turpinot uzstāt un norādot, ka vēlētāji vēlas zināt atbildes uz šiem jautājumiem, Repše kļuva vēl asāks: „Nedomāju, ka jums ir tiesības runāt vēlētāju vietā… Mani reitingi ir noteikti lielāki nekā jūsu reitingi, ja jūs pamēģinātu iet politikā, kā jums izdotos izdarīt kaut pusi no tā, ko es esmu izdarījis savā laikā. Gudri runāt un apmelot cilvēkus ir viena lieta, un taisīt skandālus tiešajā ēterā, bet kaut ko reāli izdarīt un arī kļūdīties, tā, Rēdera kungs, ir pavisam cita lieta, un ne katram pietiek mugurkaula un aknas to izdarīt.”

Vēlāk Repše gan atzina, ka algu maksā biedrība „Latvijas nākotnes forums”, taču arī tā ir privāta lieta, kas nav apspriežama. „Kāpēc es ar jums apspriestu privātā biedrībā saņemtas atalgojuma lietas, ne tur ir valsts, ne Eiropas fondu līdzekļi? Kāpēc?” retoriski vaicāja Repše.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti