Repše savas partijas zemos reitingus skaidro ar cilvēku nogurumu no politikas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Ekspremjers Einars Repše jaunizveidotās partijas „Latvijas attīstībai” zemos reitingus, neskatoties uz masīvo reklāmas kampaņu, skaidro ar cilvēku nogurumu no politikas.

„Tauta ir nogurusi no politikas, un atbalsts politiskajiem procesiem ir zems [..], bet ap 35% cilvēku vēl nezina, par ko balsos, bet 13% pateikuši, ka neies balsot. Gandrīz puse no balsstiesīgajiem nezina vai nepiedalīsies. Ir nopietns pieprasījums pēc jaunas un skaidras ideoloģijas un programmas, mums ir kur darboties,” Latvijas Televīzijas raidījumā „Viens pret vienu” partijas reitingus vērtēja Repše.

Lai gan partijas reklāmai ir iztērēts pusmiljons eiro, Repše uzsvēra, ka „mēs dārgu reklāmas laiku nepirksim” – tas ir tieši pirms vēlēšanām. Tagad, pēc ekspremjera teiktā, ir lēts reklāmlaiks.

Viņš arī pauda pārliecību, ka Eiropas Parlamenta vēlēšanas parādīs reālo atbalstu jaunajai partijai. „Man ir pamats domāt, ka rezultāts būs krietni labāks [nekā aptauju rezultāti]. Galējais vērtējums ir tas, cik ir vēlētāju. Man liekas, ka Eiropas Parlamenta vēlēšanās būs patīkams pārsteigums,” sacīja Repše.

Jaunajai partijai „Latvijas attīstībai” aptaujās atbalsts ir zemāks par 2%, ar ko nepietiek iekļūšanai Eiropas Parlamentā, kā arī Saeimā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti