Rehabilitācijas centrā «Vaivari» aizdomas par naudas zādzību

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 2 mēnešiem.

Pēc inventarizācijas veikšanas nacionālā rehabilitācijas centra (NRC) „Vaivari” veikalā konstatēts teju 6200 latu liels iztrūkums - iespējams, notikusi ilgstoša zagšana, informē NRC „Vaivari”.

Iestādes valdes priekšsēdētāja Anda Nulle piektdien nosūtījusi steidzamu vēstuli Veselības ministrijas (VM) valsts sekretāram Rinaldam Muciņam, skaidrojot situāciju.

Nacionālā rehabilitācijas centra "Vaivari" veikalā konstatēts ap sešu tūkstošu latu naudas iztrūkums. Iestādes valdes priekšsēdētāja Anda Nulle informējusi Veselības ministriju, ka sākta dienesta izmeklēšana. Centra pārstāvji norāda, ka iespējams, notikusi ilgstoša un rūpīgi slēpta zagšana jau kopš 2007. gada. Iztrūkums konstatēts pēc inventarizācijas veikšanas, stāsta centra vadītāja Anda Nulle.

"Uzsākot pāreju uz jaunu uzskaites sistēmu, radās aizdomas par nekārtībām veikalā, un tika veikta ārkārtas inventarizācija un faktiski tika konstatēts iztrūkums. Šobrīd jau ir aprēķināts precīzs cipars – 6181 lats. Par vainīgajiem šobrīd nevaram runāt. Ir sagatavoti dokumenti tiesību sargājošajām iestādēm. Tas noteikti nav uzbrukums no ārpuses", telefonsarunā Latvijas Radio pauda Nulle.

Iestādes vadītāja paredz, ka pēc dienesta izmeklēšanā veiktiem precizējošiem aprēķiniem radīsies nepieciešamība vērsties tiesībsargājošajās iestādēs. Turklāt viņa pieļauj, ka tas varētu notikt jau šīs dienas laikā.

NRC „Vaivari” ir medicīniskās rehabilitācijas, veselības un sociālās aprūpes, izglītības un zinātnes valsts nozīmes objekts - lielākā šāda tipa medicīnas iestāde Latvijā. Iestādē tiek realizēta agrīna multidisciplināra rehabilitācija pacientiem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem. Iestādes darbības mērķis ir arī rehabilitācijas nozares attīstīšana un pilnveidošana valstī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti