Reģionu apvienības un «Latvijas attīstībai» Rīgas mēra amata kandidāts būs Bondars

Latvijas Reģionu apvienības un partijas “Latvijas attīstībai” apvienotā sarasta pirmais numurs būs pašreizējais Saeimas deputāts un Latvijas Reģionu apvienības vadītājs Mārtiņš Bondars, liecina LTV rīcībā esošā informācija.

Rīgas saraksta otrais kandidāts būs partijas “Latvijas attīstībai” priekšsēdētājs Juris Pūce.

Bondars šādu lēmumu esot pieņēmis, redzot labējo partiju piedāvāto kandidātu vājumu.

Oficiāli politiskie spēki par savu sarakstu plāno paziņot ceturtdien.    

Latvijas Reģionu apvienība un „Latvijas attīstībai” pagaidām ir vienīgās labējās partijas, kam izdevies vienoties par kopīga saraksta veidošanu pašvaldību vēlēšanās Rīgā.

Līdz šim savus mēra amata kandidātus jau nosaukuši vairāki politiskie spēki. „Saskaņa” un „Gods kalpot Rīgai” galvaspilsētas domes priekšsēdētāja amatā vēlas redzēt līdzšinējo mēru Nilu Ušakovu. „Vienotības” saraksta līderis būs Saeimas deputāts Vilnis Ķirsis, bet Zaļo un zemnieku savienība, kas pirmo reizi galvaspilsētā startēs ar kopīgu sarakstu, par tā līderi izraudzījusies Saeimas deputātu Armandu Krauzi. Nacionālā apvienība saraksta līdera lomu jau otro reizi nolēmusi uzticēt Rīgas domes deputātei un Rīgas brīvostas valdes loceklei Baibai Brokai.

Pašvaldību vēlēšanu cīņa pakāpeniski uzņem apgriezienus, un asākā cīņa sagaidāma par galvaspilsētas Rīgas domi, kuru jau divus sasaukumus kontrolē „Saskaņa” un tās partneri no „Gods kalpot Rīgai”.

2013.gada vēlēšanās izaicinājumu Nila Ušakova un Andra Amerika tandēma vadītajam „Saskaņas” un „Gods kalpot Rīgai” sarakstam meta 11 kandidātu saraksti, no kuriem 5 procentu barjeru izdevās pārvarēt tikai diviem – Nacionālajai apvienībai un „Vienotībai”.     

8 komentāri
ha
Es arī par Ušakovu
es
par Ušakovu un tikai !!!..ŠITĀ GROZĪŠĀNĀS UN KRĒSLA GRIBĒŠANA SAK JAU APNIKT ,KĀ ODS tv EKRANOS ,UN JO VAIRAK VIŅU RĀDĪS ,JO VAIRAK PAR UŠAKOVA KOMANDU ...UN NEKĀ SKAISTA NAV ,NEREDZU
ods
Smieklīgāk par smieklīgu. Kā lai Bondars pirmsvēlēšanu laikā atkal negrozītos televizijas ekrānos. Kā pirmsvēlēšanu posms bez viņa gudrām domām un vizuālā skaistuma. Katrs nesaskaitāmais laviešu partiju kandidāts , bruģē ceļu Nilam.
ieva
Bondars pašlaik vienīgais par ko var balsot!!! ausainis ir liekulis un melis!!!
Hei
Iepriekšējo komentu par sevi ir rakstījis pats Bondars
Hei
Iepriekšējo komentu par sevi ir rakstījis pats Bondars
un
un šo Ušakovs rakstija!! cik zemiski,vai vēl savos melos un vēmekļos nav sapinies uzpērkot pesionārus un tos naivos kuri reklamējās!!!!!
Pilsonis
Super! Var jau lamāt Bondaru par visādiem izteikumiem un darbiem, BET beidzot ir kandidāts, kurš nav "trešā plāna" aktieris, kā tas ir izteikti ar latviešu partijām! Ir frakcijas vadītājs, ir apvienības vadītājs - tas būtu tāpat, ja uz mēra amatu kandidētu viens no koalīcijas frakciju vadītājiem... Viņiem gan bail zaudēt savu silto vietiņu Saeimā!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti