Reģionu apvienība kongresā izvirzīs ambīcijas startēt Saeimas vēlēšanās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Sestdien notiek Latvijas Reģionu apvienības kongress, kurā vēlēs partijas vadību, bet par priekšsēdētāju, visticamāk, atkārtoti apstiprinās vienīgo izvirzīto kandidātu Edvardu Smiltēnu. Apvienības prioritāte tuvākajai nākotnei ir starts nākamajās Saeimas vēlēšanās. 

Apvienība ir ārpusparlamenta partija, taču ir pārstāvēta Rīgas domes koalīcijā, un tās biedri vada arī septiņas pašvaldības – Tukuma, Mārupes, Ādažu, Saulkrastu, Limbažu, Gulbenes un Preiļu novadus. Tas ir otrs lielākais pašvaldību vadītāju skaits starp visām Latvijas partijām.

Edvards Smiltēns par nākamajām Saeimas vēlēšanām
00:00 / 00:57
Lejuplādēt

Iezīmējot nākotnes ambīcijas, apvienības līderis Smiltēns pirmkārt norādīja nākamajā rudenī gaidāmās Saeimas vēlēšanas.

Viņš sacīja: “No vienas puses ir šīs valdības un koalīcijas partijas, kas ir pieļāvušas ļoti dramatiskas kļūdas, pazaudējot arī sabiedrības uzticību. Mēs redzam arī spēkus, kuri rūpīgi gatavojas vēlēšanām, kas varbūt nav īsti Latvijas nacionālajās interesēs balstīti spēki. Un mēs redzam uzplaukumu agresīvam populismam, un tai skaitā no politiskām kapenēm sāk celties augšā aizgājušo politisko laiku zvaigznes. Tas viss kopā liecina par to, ka mums ir ne tikai iespēja, bet tā ir atbildība un pienākums nodrošināt spēcīgu, profesionālu komandu, ejot uz Saeimas vēlēšanām, un būt arī vieniem no līderiem nākamās valdības koalīcijas veidošanā.”

Tāpat Smiltēns akcentēja, ka nākamās Saeimas vēlēšanas ir būtiskas ne vien Latvijas sabiedrībai, bet arī Reģionu apvienībai. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti