Rebenoka slepkavības izmeklēšana: policija aicina dalīties ar videoreģistratoru ierakstiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Izmeklējot zvērinātā advokāta Pāvela Rebenoka slepkavību, Valsts policija izplatījusi aicinājumu atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un 19. un 20. septembrī pārvietojās Garkalnes novada Langstiņu ciemata teritorijā.

Policija aicina atsaukties tos autovadītājus ar videoreģistratoriem, kuri minētajos datumos pārvietojas Langstiņu, Upesciema, Sunīšu, Amatnieku, Baltezerā  un Līču apkārtnē, kā arī pārējā Garkalnes novada Langstiņu ciemata teritorijā.

Tāpat Valsts policija aicina sabiedrību, īpaši minēto apdzīvoto vietu iedzīvotājus sniegt jebkuru informāciju, kas var būt noderīga izmeklēšanai. Ja Langstiņos un to apkaimē pēdējā laikā līdz 20. septembrim ir manītas aizdomīgas personas, transportlīdzekļi un fiksēti notikumi, kas, iespējams, saistāmi ar minēto noziegumu, arī par to aicina ziņot policijai.

Langstiņu iedzīvotāji tiek īpaši aicināti pievērst uzmanību savos īpašumos un arī blakus esošajās teritorijās atrastiem priekšmetiem, kuriem var būt nozīme izmeklēšanā un kuri konkrētajā vietā atrodas bez izskaidrojama iemesla. Policija norādījusi uz durvju atlaušanai piemērotiem rīkiem, attēlā redzamajam dēlim, svešam apģērbam, piemēram, jakai, biksēm, apaviem, cimdiem, maskai u.c. priekšmetiem.

Atrodot kādu no minētajiem priekšmetiem, policija lūdz tos saglabāt neskartā veidā un informēt policiju.

Informācijas sniegšanai policija mudina sazināties Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbiniekiem pa e-pastu: [email protected] vai arī pa tālruņa numuru 67075388 vai 67075257. Anonimitāte tiek garantēta.

KONTEKSTS:

Naktī uz 20. septembri nogalināts zvērināts advokāts un bijušā ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (KPV LV) padomnieks Pāvels Rebenoks. Šajā epizodē smagas traumas guvis arī viņa biznesa partneris Ingus Balandins. Izskanējis, ka policija patlaban izskata divas versijas par advokāta Pāvela Rebenoka slepkavību – viena versija ir, ka slepkavība saistīta ar laupīšanu, bet otra – ar viņa profesionālo darbību.   

Vēlāk policija atklāja, ka Rebenoks nogalināts īpaši vardarbīgi, sitot ar rokām, kājām un turpat netālu atrastajiem terases apdares dēļiem. Policijas ieskatā pašlaik tā neizskatās kā pasūtījuma slepkavība, taču tiek pārbaudītas visas versijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti