Rajevskis: Repšem politiskā karjera ir beigusies, bet partijai vēl iespējas turpināt

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Sestdien partijas "Latvijas attīstībai" notiks kongress, kurā plānots ievēlēt jaunu partijas valdi un valdes priekšsēdētāju, formulēt konkrētus nākotnes uzdevumus, kā arī apstiprināt partijas jauno manifestu.

Kongresā no tālākas partijas vadības varētu atteikties Einars Repše, bet uz valdes priekšsēdētāja amatu kandidēt - partijas ģenerālsekretārs Juris Pūce. Politologs Filips Rajevskis uzskata, ka, visticamāk, Einara Repšeš kā politiķa karjera ir beigusies, savukārt pašai partijai vēl izredzes savu darbu turpināt.

Politiskajai nākotnei viņš pārvilka svītru jau tad, kad viņš gāja prom no finanšu ministra amata. Visa darbība krīzes laikā un komunikācija, un izteikumi pārvilka svītru viņa politiskajai darbībai. Jau uzsākot darbību, bija redzams, ka projekts [„Latvijas attīstībai”] ar viņu priekšgalā ir problemātisks (..),” analizēja Rajevskis.

Attiecībā uz partiju viņš norādīja, ka tai ir jāsaprot, kas ir tās vēlētājs. Tāpat tai ir jārēķinās, ka to allaž saistīs ar neveiksmēm šogad divās notikušajās vēlēšanās.

Vēstīts, ka „Latvijas attīstībai” tāpat kā citas partijas  kandidēja Eiropas Parlamenta un Saeimas vēlēšanās, taču ne vienās, ne otrās neieguva mandātus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti