Dienas ziņas

PVD pārbauda pārtiku uz robežas

Dienas ziņas

Kaucminde kādreiz un šodien

Projektā "Sporto visa klase" noskaidro labākos

Projektā «Sporto visa klase» noskaidro labākos trešklasniekus tautas bumbā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 1 mēneša.

Ar Valmieras Pārgaujas sākumskolas trešklasnieku uzvaru beidzies projekta ''Sporto visa klase'' tautas bumbas turnīrs Vidzemē. Piektdien, 15.aprīlī, par iespēju piedalīties finālsacensībās 20.maijā sacentās Zemgales trešklasnieki.

Tautas bumbas turnīrs ir viens no pasākumiem Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projektā ''Sporto visa klase'', kura galvenais uzdevums – uzlabot fizisko sagatavotību, palielinot slodzi. 

Sportisks azarts un vēlme uzvarēt piektdien valdīja Zemgales olimpiskajā centrā (ZOC), kur septiņu skolu trešklasnieki savā apakšgrupā sacentās tautas bumbas turnīrā.

Katrai komandai bija jāizspēlē sešas spēles, turklāt zēni un meitenes spēlēja atseviški, bet, lai noteiktu,  kura skola piedalīsies finālsacensībās, kas notiks 20.maijā ZOC, rezultāti tiks skaitīti kopā.

"Arī tautas bumbā ir sava taktika, noteikumi. Un tādiem trešās klases skolēniem atcerēties visu, kas ir jāievēro, ir pietiekoši grūti," klāsta sacensību galvenā tiesnese Maija Actiņa.

LOK projekts ''Sporto visa klase'' norisinās jau otro mācību gadu, un šogad tajā iesaistījušās 49 klases no 35 pašvaldībām.

Visu mācību gadu trešklasniekiem līdztekus divām  stundu sarakstā paredzētajām sporta stundām notika vēl trīs fakultatīvās,  kurās bērni gan spēlēja sporta spēles, gan peldēja, gan izpildīja dažādus vingrojumus.

"Man patīk spēlēt tautas bumbu un stafetes," stāsta 3.klases skolēns Marsels no Bauskas. Viņš atzīst, ka vēlētos, lai nākamgad sporta stundu būtu vairāk nekā šobrīd.

Apmierināti ar daudzajām sporta stundām ir arī skolotāji, kuri ar abām rokām balso par trešās sporta stundas ieviešanu visās klasēs, vien  neatbalsta to ieviešanu uz mācību gada pagarināšanas rēķina.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti