Programma «Plecs» aicina uz iepazīšanos jaunajās telpās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 4 mēnešiem.

Otrdienas, 30. janvāra, vakarā notiks atvērto durvju diena atbalsta programmā  ''Plecs'', kurā tiek gaidīts ikviens, kurš domājis par bērnunamu bērnu uzņemšanu savās ģimenēs, kā arī tie, kuri to jau izdarījuši vai vēlas iesaistīties kā brīvprātīgie.

Pasākums notiks kustības jaunajās telpās Senču ielā 4.

Programmas “Plecs” pārstāve Līva Fomrate par atvērtajām durvju dienām
00:00 / 00:30
Lejuplādēt
“Šīs telpas Senču ielā 4 ir tāpēc, lai atbalsta programma “Plecs” varētu sniegt reālu atbalstu ģimenēm, kas domā par bērna uzņemšanu, ir procesā, lai uzņemtu, un tām, kur bērni jau ir reāli uzņemti," norāda programmas "Plecs" pārstāve Līva Fomrate.

Šodien aicinām ikvienu, kas ir iedomājies kādreiz uzņemt bērnu no bērnunama un arī tos cilvēkus, kas jau to ir izdarījuši. Šobrīd kustībai ir pieteikušies vairāk nekā 500 cilvēki. Visus šos cilvēkus mēs aicinām uz “Pleca” atvērto durvju dienu, kur notiek individuālas tikšanās un vakari, kur ģimenes var atrast atbildi savām šaubām par to, kā tad būtu, ja manā ģimenē būtu uzņemts bērns no bērnunama,” stāsta Fomrate.

 ''Plecs'' ir atbalsta vieta šīm ģimenēm, labdarības organizācijas ziedot.lv iniciatīva. Tā izveidota Latvijas Radio 5 labdarības maratonā „Dod pieci” pēc tam, kad sabiedriskie mediji veidoja ierakstu sēriju „Sistēmas bērni”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti