Prognozē lielu interesi par «airBaltic» Pilotu akadēmiju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Pirmo reizi nacionālās lidsabiedrības „airBaltic” Pilotu akadēmijā sāks apmācīt topošos pilotus bez pieredzes avio jomā. Līdz šim lidsabiedrības Pilotu akadēmija apmācīja vien sertificētus pilotus. Pieteikšanās jaunajiem pilotiem ir jau sākusies, un uzņēmumā saka, ka interese ir pietiekami liela.

Pauls Cālītis par "airBaltic" Pilotu akadēmiju
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

„airBaltic” lidojumu vadības vecākais viceprezidents Pauls Cālītis stāsta, ka akadēmijas absolventiem būs garantēts darbs „airBaltic”.

"2018.gadam mēs plānojam divas klases uzsākt, tātad katrā grupā būs ne vairāk kā 15 cilvēki. Tālāk tad 2019., 2020.gadā kursu skaits palielināsies. Mūsuprāt, interese būs ļoti liela, mūsu prioritāte šobrīd ir atlasīt un iegūt Latvijas pilotus. Tātad mēs sagaidām, ka būs samērā liela interese tieši no Latvijas [iedzīvotāju] puses. Tie arī tiks atlasīti ar īpašu prioritāti,"stāsta Cālītis.

"Pamatprasības ir samērā vienkāršas, tur ir vecuma ierobežojums, sākot no 18 gadu vecuma, mums ir vajadzīga arī vidusskolas pabeigtā izglītība, ir arī angļu valodas prasības, jo mācības notiek un eksāmeni tiek kārtoti angļu valodā," skaidro Cālītis.

Pieteikšanās process pirmajam akadēmiskajam gadam noslēgsies 2018.gada 8.janvārī. „airBaltic” Pilotu akadēmija plāno sākt pirmo akadēmisko gadu 2018.gada martā ar teorētiskās apmācības kursiem.

Cālītis aicina interesentus apmeklēt pirmo Pilotu akadēmijas „Atvērto durvju” dienu 19.decembrī pulksten 12 „airBaltic Training” telpās. Tad visiem apmeklētājiem būs iespēja iegūt informāciju par Pilotu akadēmiju un tās programmu, konsultēties ar akadēmijas pārstāvjiem un aizpildīt pieteikuma anketu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti