Portāla «Latvija.lv» atjaunošana turpinās; pārtraukumi iespējami arī turpmāk

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Vairāki portāla "latvija.lv" lietotāji pirmdien saskārās ar negaidītām neērtībām, jo lielu dienas daļu šī interneta vietne, kas domāta valsts pakalpojumu saņemšanai, nebija pieejama.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) skaidroja, ka portāla uzturētāji – Valsts reģionālās attīstības aģentūra – nedēļas nogalē veica plānotus interneta vietnes atjaunošanas darbus. Tos bija iecerēts pabeigt līdz pirmdienas rītam. Taču tehnoloģisku sarežģījumu dēļ darbi prasījuši vairāk laika, nekā sākotnēji plānots, tādēļ lapa nebija pieejama arī pirmdien. 

""Latvija.lv" piedzīvo pamatīgu pārkārtošanos šobrīd. Portāls ne vizuāli, ne tehnoloģiski nebija modernizēts jau vairāk nekā 10 gadus.

Ņemot vērā tehnoloģisko platformu nomaiņas, kas jāaizstāj ar pilnīgi jaunu, pārmaiņa prasīja ievērojamu laiku, prasīja pat vairāk laika, nekā sākotnēji bija plānots. Bet šī operācija bija nepieciešama," norādīja VARAM Valsts pārvaldes pakalpojumu attīstības departamenta direktors Uģis Bisenieks.

Šobrīd portālam vajadzētu pilnībā darboties. Lietotāji, kas tomēr saskārušies ar kādām nepilnībām vai vēlas dalīties ar ieteikumiem, par to var ziņot, sekojot portāla "latvija.lv" profilam tviterī.

Šobrīd portālam ir jauns dizains un nedaudz mainījusies adrese – jaunā ir "latvija.gov.lv". Līdzšinējā adrese "latvija.lv" turpinās darboties, pāradresējot lietotājus uz jauno.

Atjaunošanas darbi turpināsies visu gadu, un līdzīgi pārtraukumi iespējami arī turpmāk. Tādēļ lietotāji, kuri vēlas izmantot kādu no portāla pakalpojumiem, aicināti to neatlikt uz pēdējo brīdi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti