Policija aiztur vīrieti par medicīnas un higiēnas prasību dokumentu viltošanu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 4 mēnešiem.

Pagājušajā nedēļā Rīgas kriminālpolicijas darbinieki aizturēja vīrieti aizdomās par viltotu personu medicīnisko grāmatiņu un higiēnas prasību sertifikātu viltošanu un tirdzniecību.

Pagājušajā nedēļā Rīgas kriminālpolicijas darbinieki aizturēja vīrieti aizdomās par viltotu personu medicīnisko grāmatiņu un higiēnas prasību sertifikātu viltošanu un tirdzniecību.

21.augustā Rīgas policijas darbinieki aizturēja 1953.gadā dzimušu vīrieti aizdomās par dokumentu viltošanu mantkārīgā nolūkā. Aizdomās turamais nodarbojās ar viltotu personu medicīnisko grāmatiņu un viltotu apliecību, par kursu „Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā” noklausīšanos, realizāciju. Minētie dokumenti dot tiesības cilvēkiem strādāt pārtikas pārstrādes un tirdzniecības uzņēmumos.

Likumsargi, veicot pirmstiesas izmeklēšanas darbības, pie aizturētā atrada viltotus zīmogus un vairākus desmitus personas medicīnisko grāmatiņu ar viltotiem ārstu ierakstiem un zīmogiem par veselības pārbaužu veikšanu.

Policisti turpina izmeklēšanu sāktajā kriminālprocesā par dokumentu viltošanu. Tiesa aizturētajam vīrietim piemērojusi ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli.

Policijai ir informācija arī par citām personām, kuras ir saistītas ar minēto noziedzīgu nodarījumu, kā arī norāda, ka pie kriminālatbildības pēc Krimināllikuma 275.p.2.d. tiek sauktas ne tikai personas, kuras izgatavo un realizē šos viltotos dokumentus, bet arī viltotu dokumentu izmantotāji - medicīnisko grāmatiņu īpašnieki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti