Pēc dažu gadu pārtraukuma sanāks Latvijas-Krievijas starpvaldību komisija

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 10 mēnešiem.

Pēc dažu gadu pārtraukuma sanāks Latvijas-Krievijas starpvaldību komisija. Tās sēde plānota nākamotrdien, 15. augustā, Rīgā, un to vadīs komisijas līdzpriekšsēdētāji – Latvijas satiksmes ministrs Uldis Augulis (Zaļo un Zemnieku savienība) un Krievijas Federācijas transporta ministrs Maksims Sokolovs, informē Latvijas Ārlietu ministrijā (ĀM).

Komisijas sēde notiks otrdien, 15. augustā, no plkst. 10 līdz plkst. 12.30 Satiksmes ministrijā. Gaidāmās sēdes laikā apspriedīs paveikto un turpmākās sadarbības iespējas, informē ĀM.

Pirms tam – pirmdien, 14. augustā, – paredzēta Ministru prezidenta Māra Kučinska (Zaļo un Zemnieku savienība) un komisijas līdzpriekšsēdētāja, Krievijas transporta ministra Maksima Sokolova un Krievijas delegācijas tikšanās. 

Šī būs septītā Latvijas-Krievijas starpvaldību komisijas sēde, vēsta LETA.

Iepriekšējā komisijas sēde notika 2013. gada 21. novembrī Maskavā. Toreiz komisijas sēdes laikā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ("Vienotība") Krievijas amatpersonām parakstīja starpvaldību līgumus ar Krieviju par sadarbību civilās aviācijas gaisa kuģu meklēšanas un glābšanas jomā, kā arī valsts robežšķērsošanas vietām, ziņo LETA.

Latvijas-Krievijas starpvaldību komisija ir divpusējs sarunu formāts svarīgu praktiskās sadarbības jautājumu risināšanai. Komisijas pilns nosaukums ir Latvijas-Krievijas Starpvaldību komisija ekonomiskai, zinātniski tehniskai, humanitārai un kultūras sadarbībai. Komisija strādā četras darba grupas ekonomiskās, humanitārās, reģionālās sadarbības un transporta jomās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti