Par vairāk nekā 5 miljoniem eiro uzlabos vairāku slimnīcu infrastruktūru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Valdība 24. augustā atvēlēja vairāk nekā piecus miljonus eiro, lai uzlabotu vairāku slimnīcu spēju efektīvi nodrošināt veselības aprūpes pakalpojumus, ievērojami uzlabojot to infrastruktūru. 

Veselības ministrijā (VM) informēja, ka slimnīcās tiks īstenoti ar Covid-19 krīzes pārvarēšanu un ekonomikas atlabšanu saistīti augstas gatavības projekti. 

Līdz nākamā gada beigām 1,75 miljonus plānots ieguldīt Vidzemes slimnīcas trīs korpusu energoefektivitātes paaugstināšanai, savukārt 3,35 miljoni tiks ieguldīti Paula Stradiņa Klīniskās  universitātes slimnīcas (PSKUS), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) un Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” (NRC ''Vaivari'') infrastruktūras uzlabošanai.

BKUS tiks palielināta veco korpusu energoefektivitāte, kā arī ierīkota atbilstoša ventilācija, PSKUS nodrošinās vēsturisko korpusu atjaunošanu, energoefektivitātes paaugstināšanu un renovāciju, savukārt, lai rehabilitācijas pakalpojumus nodrošinātu epidemioloģiski drošās telpās,  NRC ''Vaivari'' tiks pielāgotas jau esošās telpas, kā arī plānota jaunas ēkas būvniecība, norādīja ministrijā.

Lielākā daļa finansējuma – 3,35 miljoni eiro – tiks pārdalīti no VM jau pieejamā finansējuma, savukārt 1,75 miljoni piešķirti no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti