Par LTV valdes locekli finanšu pārvaldības jautājumos virza bankas darbinieci Elīzu Bērziņu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) pieņēmusi lēmumu uz ievēlēšanu darbam Latvijas Televīzijas (LTV) valdē par valdes locekli finanšu pārvaldības jautājumos virzīt Elīzu Bērziņu, kura strādā bankā, informēja SEPLP.

Padomē norādīja, ka Bērziņa ir pieredzējusi finanšu jomas speciāliste, AS “Swedbank” Korporatīvo klientu attiecību vadītāja. Viņa strādā AS “Swedbank” Valsts un pašvaldību uzņēmumu apkalpošanas nodaļā, Lielo uzņēmumu apkalpošanas daļā.  

Padomes lēmums pieņemts, izskatot LTV valdes locekļa finanšu pārvaldības jautājumos konkursa kandidātu atlases nominācijas komisijas protokollēmumu.

Galīgo SEPLP lēmumu par LTV jaunā valdes locekļa ievēlēšanu plānots pieņemt 3. oktobrī.

LTV valdes konkursa nominācijas komisiju vadīja SEPLP priekšsēdētājs Jānis Siksnis, tās sastāvā bija SEPLP locekļi, Pārresoru koordinācijas centra, Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta, Baltijas Mediju izcilības centra un Latvijas Mediju ētikas padomes pārstāvji, kuri darbojās ar balsstiesībām, kā arī Latvijas Žurnālistu asociācijas un LTV arodbiedrības pārstāvji, kuri konkursā piedalījās ar novērotāju un padomdevēju tiesībām.

Konkursā kopumā tika saņemti 11 pieteikumi. Konkurss tika organizēts trijās kārtās, vērtējot kandidātu zināšanas un pieredzi par plašsaziņas līdzekļu nozari un kapitālsabiedrību korporatīvo pārvaldību.    

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti