Par CFLA amatpersonai paredzētu 150 000 eiro kukuli KNAB lūdz apsūdzēt divas personas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 8 mēnešiem.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis Ģenerālprokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret divām fiziskām personām par Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) amatpersonai paredzētu 150 000 eiro kukuli.

KNAB informēja, ka birojs kriminālprocesu uzsāka 2019. gada 12. aprīlī un veica pirmstiesas izmeklēšanu par iespējamu kukuļdošanu un kukuļa piesavināšanos lielā apmērā.

Pirmstiesas izmeklēšanā iegūtie pierādījumi liecina, ka 2019. gada aprīlī kāda uzņēmuma dalībnieks nodeva fiziskai personai kukuli 150 000 eiro apmērā, lai tā savukārt šo kukuli nodotu CFLA amatpersonai.

Kukuļošanas mērķis bijis panākt, lai tiktu noslēgts līgums par labu attiecīgajam uzņēmumam un tas saņemtu Eiropas Savienības struktūrfonda līdzfinansējumu.

Fiziskā persona, kas nav CFLA darbinieks, kukuli neesot nodevusi CFLA amatpersonai, bet pati to piesavinājusies.

KNAB pēc krimināllietas materiālu nosūtīšanas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai noslēdz attiecīgo pirmstiesas izmeklēšanu. Turpmāk prokuratūrai kā procesa virzītājam ir jālemj par krimināllietas virzību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti