Ornitoloģijas biedrības vadītājs: Pēc Saeimas vēlēšanām mežiem nekas labs nav gaidāms

Raugoties uz politisko spēku piedāvājumiem pirms 13.Saeimas vēlēšanām, redzams, ka daudzām partijām dabas aizsardzība nerūp, īpaši attiecībā uz mežu jautājumiem, intervijā Latvijas Radio sacīja Latvijas Ornitoloģijas biedrības vadītājs Viesturs Ķerus.

Ķerus norādīja, ka Latvijas Dabas fonds, izvērtējot partiju programmas, publicējis "Zaļo barometru". Daudzām partijām dabas aizsardzība sevišķi nerūpot.

“Un tās ir programmas, tie ir vēl tikai solījumi. Tātad daudzas no partijām neuzskata par vajadzīgu kaut ko īpašu dabas aizsardzībā solīt, nerunājot par to, kas tiks darīts pēc tam,” sacīja Ķerus.

Intervija ar Latvijas Ornitoloģijas biedrības vadītāju Viesturu ĶeruSintija Ambote

  Īpaši bēdīga situācija esot mežu jautājumos. Skatoties politiķu diskusijas, ornitologs secinājis, ka pašlaik vadošajām partijām vai nu nerūp tas, ko sabiedrība domā par mežu apsaimniekošanu, vai nezina par to.

  “Bet ir skaidrs – lai kādi būtu vēlēšanu rezultāti, mežiem nākamajos četros gados būs ļoti grūti. Bioloģiskajai lauksaimniecībai varbūt būs labi, ja ticam partiju solījumiem. Bet mežiem nekas labs nav gaidāms,” sacīja Ķerus.

  1 komentārs
  Stanislavs Salmanis
  Pie manis atlidoja zīlītes, jautāju, vai pazīstot tādu V.Ķerusu. Nē nezinām! Citi putni arī - nē! Žagata kaut ko minēja, esot viens ar putniņiem galvā.
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti