Olšteinam SM parlamentārā sekretāra amatu paredz koalīcijas vienošanās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 4 mēnešiem.

Valdības vadītājs Valdis Dombrovskis norādīja, ka pār Satiksmes ministriju solidāru atbildību uzņēmusies "Vienotība" un neatkarīgo deputātu grupa un jau koalīcijas tapšanas laikā nolemts, ka parlamentārā sekretāra amats tiks šo deputātu pārstāvim.

Saeimas neatkarīgo deputātu grupas neformālais līderis Klāvs Olšteins (attēlā) kļūs par Satiksmes ministrijas parlamentāro sekretāru, kā to paredz valdības veidošanas procesā panāktā vienošanās. To šodien apstiprināja valdības vadītājs Valdis Dombrovskis. Viņš norādīja, ka pār Satiksmes ministriju solidāru atbildību uzņēmusies "Vienotība" un neatkarīgo deputātu grupa un jau koalīcijas tapšanas laikā nolemts, ka parlamentārā sekretāra amats tiks šo deputātu pārstāvim.

Neatkarīgo deputātu grupas pārstāvji uzsver, ka pildīt šo pienākumu Olšteinu pārliecinājuši visi neatkarīgie deputāti, pamatojot to ar faktu, ka viņam starp grupas biedriem ir lielākā parlamentārā pieredze. Pēc Latvijas likumdošanas, parlamentāros sekretārus pēc ministra ieteikuma apstiprina premjers.

Foto: I.Čīka/LETA

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti