Ogrē dome lūgs valdību izsludināt ārkārtas situāciju novadā pasažieru pārvadājumu problēmu dēļ

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 9 mēnešiem.

Ieilgušo pasažieru pārvadājumu problēmu dēļ Ogres dome ārkārtas sēdē lēma aicināt valdību novadā izsludināt ārkārtas situāciju.

Ogres novada domes vadītājs Egils Helmanis (Nacionālā apvienība) domes sēdē emocionāli izteicās, ka saistībā ar pasažieru pārvadājumiem ir salauztas ogrēniešu cerības. Mēnesi pirms vēlēšanām viņš asi kritizēja partiju "Konservatīvie", kas atbildīga par satiksmes nozari.

"Mēs vēršamies pie Krišjāņa Kariņa, pie valdības, lūdzu izsludināt ārkārtas situāciju. Mums ir bijis, kad dienā atcelti 38 vai 39 reisi. Mūsu cilvēki brauc ar autobusu, kurš pārkāpj noteikumus un apdraud tos, ko viņš ved autobusā. Viņi cieš avārijā. Vai šis veicina to, lai pagastos dzīvo cilvēki?" sacīja Helmanis.

Pretēji valsts institūciju apgalvojumam, ka situācija normalizējusies, novada mērs pauda, ka problēmas turpinās.

Ogres novada domes vadītājs Egils Helmanis
00:00 / 00:37
Lejuplādēt

Autotransporta direkcijas pārstāve Sanita Heinsberga apgalvoja, ka ar pasažieru pārvadājumiem Ogres novadā šodien nav bijis problēmu.

"Mūsu rīcībā nav informācijas par nenotikušiem reisiem, kuri ietekmētu skolēnus. Un mēs arī neesam saņēmuši daudzas sūdzības vai informāciju no neapmierinātiem pasažieriem vai iedzīvotājiem," sacīja Heinsberga.

Autotransporta direkcijas pārstāve Sanita Heinsberga
00:00 / 00:24
Lejuplādēt

KONTEKSTS:

Autotransporta direkcija par vienā mēnesī neizpildītajiem reisiem AS "Liepājas autobusu parks" piemērojusi līgumsodu, kas atbilstoši noslēgtajam līgumam ir 500 eiro. Neizpildīto reisu dēļ Autotransporta direkcija apsvērusi arī līguma laušanu ar pārvadātāju, par ko uzņēmums ir brīdināts.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti