Notiks vebinārs reemigrantiem «Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Latviešiem ārvalstīs, kas vēlas atgriezties Latvijā, otrdien būs iespēja piedalīties tiešsaistes vebinārā, ko rīko Nodarbinātības valsts aģentūras Eiropas darba mobilitātes konsultanti.

Vebinārā varēs uzzināt par to, kādas ir darba atrašanas iespējas, kādas reģistrācijas procedūras nepieciešamas, vēl atrodoties ārvalstīs un ierodoties Latvijā. Konsultants Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla jautājumos Andris Segliņš pastāstīja, ka iedzīvotāji pēdējo divu gadu laikā arvien vairāk izrāda interesi atgriezties Latvijā, tādēļ radās ideja veidot vairākus vebinārus. Divos iepriekš rīkotajos vebināros piedalījās gandrīz 100 cilvēku no dažādām Eiropas valstīm, ASV un Kanādas.

Konsultants Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla jautājumos Andris Segliņš
00:00 / 00:37
Lejuplādēt

„Mēs saredzējām, ka ir jautājumu loks, par kuru viņi biežāk interesējās. Tādēļ mums radās ideja, ka tiešsaistes veidā mēs varētu tieši par šiem jautājumiem pastāstīt.

Vebināros ir iespēja uzdot interesējošos jautājumus.

Mēs redzam, ka šie jautājumi ir ļoti dažādi, un ir arī tādi saucamie tradicionālie jautājumi, kurus mēs ietveram informatīvajā prezentācijā, kuru mēs katru vebināru stāstam. Viņi [reemigranti] tiešām uzskata, ka šie jautājumi ir svarīgi, ka ir izrunāta vērtīga informācija. Redzam, ka tas ir noderīgi, tādēļ ir doma turpināt šo vebināru ciklu,” norādīja Segliņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti