No šodienas izmaiņas astoņos «Nordeka» autobusu maršrutos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

No šodienas, 2.oktobra, astoņos pasažieru pārvadātāju „Nordeka” maršrutos plānotas izmaiņas, informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Lilita Pelčere.

Izmaiņas gaidāmas dažādos maršrutos, piemēram, Rīga – Kandava – Kuldīga, no Rīgas uz Ventspili, Liepāju, Daugavpili un citiem galamērķiem.

Lilita Pelčere: Par izmaiņām astoņos „Nordeka” autobusu maršrutos
00:00 / 00:57
Lejuplādēt

Izmaiņas nepieciešamas, lai turpmāk pasažieri varētu ērtāk veikt savienotos reisus, kā arī tāpēc, ka ir pārskatīti autobusu saraksti, kas neatbilst reālajai situācijai. Ar visiem maršrutiem, kurus skārušas izmaiņas, un jaunajiem atiešanas laikiem var iepazīties Autotransporta direkcijas mājaslapā.

“Ņēmām vērā pasažieru ieteikumus pārsvarā. Piemēram, lai paspētu uz Liepājas autobusu, kas līdz šim izbrauca 19.30, tagad tas izbrauks 19.45, lai iedzīvotāji paspētu uz to, pārkāpjot no viena autobusa citā. Ir Kuldīgas autobuss, kas tagad apstāsies pieturvietā Pūre, lai cilvēki no pieturvietas Pūre varētu nokļūt uz darba vietām vai izglītības iestādēm, piemēram, Kandavā. Lai sakārtotu to iekšējo sistēmu. Arī apstāšanās laikiem caur pieturvietām ir noteikti konkrēti laiki, bet šobrīd ir ņemti vērā reālie apstākļi un, uz to balstoties, ir izveidoti jauni saraksti, lai atbilstu reālajiem apstākļiem,” stāsta Lilita Pelčere.

Piemēram, ir autobusi, kas atiet tajā pašā laikā, galapunktā arī ir tajā pašā laikā, kā līdz šim, bet pieturvietās starp šiem galapunktiem mainās atiešanas laiki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti