No Nacionālās apvienības Eiropas Parlamentā ievēlētā Melbārde pievienojusies «Jaunajai Vienotībai»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Partiju apvienībai "Jaunā Vienotība" pirmdien pievienojusies no Nacionālās apvienības Eiropas Parlamentā (EP) ievēlētā deputāte Dace Melbārde, informēja partiju apvienībā.

Melbārde EP 2019. gadā tika ievēlēta no Nacionālās apvienības saraksta. 
Par Melbārdes uzņemšanu “Jaunajā Vienotībā” pirmdien vienbalsīgi lēma partijas “Vienotība” valde.

Melbārde norādīja: “Lēmums par pievienošanos partiju apvienības “Jaunā Vienotība” komandai ir ilgstošu pārdomu rezultāts, ko primāri ir noteicis mans un partiju apvienības (..) kopīgs redzējums par Latvijas un Eiropas vērtībām un attīstības prioritātēm. Šī redzējuma pamatā ir Latvija kā nacionāla, eiropeiska un demokrātiska valsts un saliedēta un izglītota politiskā nācija, kuras kodolu veido latviešu valoda kā valsts valoda, nacionālā kultūra un vispārcilvēciskās vērtības.”

Tāpat Melbārde atzīmē, ka viņas lēmumu pievienoties partiju apvienībai ietekmēja arī “līdzšinējais partiju apvienības “Jaunā Vienotība” darbs valdībā”.
Melbārde norādīja, ka turpinās darbu EP kā partijas “Vienotība” biedre.

“Jaunā Vienotība” ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “Vienotība”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija”, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti